
AOI avtomatik sinov uskunalari
Tavsif
Dasturlash rejimi:
Avtomatik dasturlash, qo'lda dasturlash, SAPR ma'lumotlarini import qilish va komponentlar kutubxonasiga mos keladigan avtomatik.
SPC statistik funktsiyasi:
Sinov ma'lumotlarini butun jarayonda yozib oling va statistik ma'lumotlar va tahlillarni amalga oshiring, ishlab chiqarish holati va sifat tahlilini istalgan sohada ko'rish mumkin.
PCB uzatish tizimi:
Pastdan yuqoriga mahkamlash, tenglikni deformatsiyasining avtomatik kompensatsiyasi, taxtaga avtomatik kirish va chiqish va kenglikni avtomatik sozlash.
Tafsilot
| Mahsulot nomi | AOI avtomatik sinov uskunalari |
| PCB o'lchami | 50*50mm(min) - 400*360mm (maks) |
| Tasvirni qayta ishlash tezligi | 0402 chip< 12=""> |
| Minimal qism testi | 0402chip&kuchaytirgich; 0,4 pitch IC |
| Joylashtirish aniqligi | ≤16μm |
| Harakat tezligi | Maks.800mm/sek |
| Quvvatlantirish manbai | AC220V 50HZ 1800W |
| O'lchamlari | L1000*W950*H1580mm |
| Og'irligi | 560 kg |
Bizning xizmatlar
1. PNP mashina maydonida ko'proq professional xizmat
2. Yaxshi ishlab chiqarish qobiliyati
3. Tanlash uchun har xil to'lov muddati: T / T, Western Union, L / C, Paypal
4. Yuqori sifat / Xavfsiz material / Raqobatbardosh narx
5. Kichik buyurtma mavjud
6. Tez javob berish
7. Ko'proq xavfsiz va tez tashish

Q1:Sotishdan keyingi xizmatingiz qanday?
Javob: Bizning sifat kafolat muddati bir yil.
Har qanday sifat muammosi mijozlar ehtiyojini qondirish uchun hal qilinadi.
Q2: Raqobatchilar bilan solishtirganda sizning afzalligingiz nimada?
Javob: (1). Malakali ishlab chiqaruvchi
(2). Ishonchli sifat nazorati
(3). Raqobatbardosh narx
(4). Yuqori samaradorlik (24 * 7 soat)
(5). Yagona oyna xizmati
Q3:Mahsulotlaringiz eksport qilindimi?
Javob: Ha, ular AQSh, Kanada, Avstraliya, Rossiya, Chili, Panama, Nikaragua, BAA, Saudiya Arabistoni, Misr, Shri-Lanka, Nigeriya, Eron, Vetnam, Indoniya, Singapur, Gretsiya, Gollandiya, Gruziya, Ruminiyaga eksport qilingan. ,Irlandiya, Hindiston, Tailand, Pokiston, Filippin, Singapur, HK, Tayvan...
Biz haqimizda



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. 2010 yildan beri turli xil kichik tanlash va joylashtirish mashinalarini ishlab chiqaradi va eksport qiladi. O'zimizning boy tajribali R&D, yaxshi o'qitilgan ishlab chiqarishimizdan foydalangan holda, NeoDen butun dunyo bo'ylab mijozlar orasida katta obro' qozonadi. .
130 dan ortiq mamlakatlarda global mavjudligi bilan NeoDen PNP mashinalarining mukammal ishlashi, yuqori aniqligi va ishonchliligi ularni R&D, professional prototiplash va kichik va o'rta partiyalar ishlab chiqarish uchun mukammal qiladi. Biz bir martalik SMT uskunasining professional yechimini taqdim etamiz.
Global ekotizimimizda biz eng yaxshi hamkorlarimiz bilan yanada yaqinroq savdo xizmati, yuqori professional va samarali texnik yordamni taqdim etish uchun hamkorlik qilamiz.
Agar kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun uf bilan bog'laning.
Issiq teglar: aoi avtomatik sinov uskunalari, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji
So'rov yuborish
