
AOI oflayn mashinasi
AOI oflayn mashinasi
Tafsilot
| Mahsulot nomi | AOI oflayn mashinasi |
| PCB qalinligi | {0}}.3-8.0mm (PCB egilishi: 3mm dan kam yoki unga teng) |
| PCB elementining balandligi | Yuqori 50 mm Pastki 50 mm |
| Haydovchi uskunalar | Panasonic servo motor |
| Harakat tizimi | Yuqori aniqlikdagi vint + chiziqli ikkita hidoyat relslari |
| Joylashuv aniqligi | 10 mkm dan kam yoki unga teng |
| Harakat tezligi | Maks.700mm/sek |
| Quvvatlantirish manbai | AC220V 50HZ 1800W |
| Ekologik talablar | Harorat: 2~45 daraja, nisbiy namlik 25%-85% (sovuqsiz) |
| O'lchamlari | L875 * W940 * H1350 mm |
| Og'irligi | 600KG |
Xususiyat
Dasturiy ta'minot funktsiyasi
Signal aloqasi: yuqori oqim signali interfeysi yo'q/qo'llab-quvvatlash 4.0 tarmoq MES tizimi/NGbuffer tizimini qo'llab-quvvatlash
MARK nuqtasi: Kollajning bir nechta belgi nuqtalarini qo'llab-quvvatlash va yomon belgi nuqtalarini qo'llab-quvvatlash uchun bir nechta belgilash nuqtalari o'rnatilishi mumkin
Kengaytma funktsiyasi: SAPR ma'lumotlar funktsiyasi, ikki tomonlama avtomatik identifikatsiya va aniqlash, avtomatik tramplin, shtrixli avtomatik identifikatsiya, SPC statistik funktsiyasi, ShopFloor tizimini qo'llab-quvvatlash va boshqalar.
FOV: Tahlil darajasiga ko'ra, mos ravishda: 32*20mm2 (10mkm); 42*30mm2 (15mkm); 55*42mm2 (20mkm)
Tanlash funktsiyasi: Off-line tizim va texnik xizmat ko'rsatish stantsiyasi tizimi
Bir martalik SMT yig'ish ishlab chiqarish liniyasini taqdim eting

Tegishli mahsulotlar
TSS
Q1:Qanday mahsulotlarni sotasiz?
Javob: Bizning kompaniyamiz quyidagi mahsulotlar bilan shug'ullanadi:
SMT uskunalari
SMT aksessuarlari: oziqlantiruvchilar, oziqlantiruvchi qismlar
SMT nozullari, nozullarni tozalash mashinasi, ko'krak filtri
Q2:Yuk tashish usuli qanday?
Javob: Bularning barchasi og'ir mashinalar; yuk kemasidan foydalanishni tavsiya qilamiz. Ammo mashinalarni ta'mirlash uchun komponentlar, havo transporti yaxshi bo'lar edi.
Q3: MOQ?
Javob: 1 to'plamli mashina, aralash buyurtma ham mamnuniyat bilan qabul qilinadi.
Biz haqimizda
Zavod

Sertifikatlash

Ko'rgazma

Issiq teglar: aoi oflayn mashinasi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji
So'rov yuborish



