Avtomatik optik AOI

Xususiyat
Yuqori aniqlik
Bir nechta dasturiy tahlil usullari, bir nechta dastur rejimi, yuqori aniqlikdagi harakat tizimi.
Yuqori samaradorlik
Bitta texnik ish stantsiyasi jarayonlarni to'liq avtomatik boshqarish va boshqarishni amalga oshirish uchun bir nechta onlayn mashinalarni aniqlash ma'lumotlarini tasdiqlaydi.
Xususiyat
| Mahsulot nomi | Avtomatik optik AOI |
| Model | ALE-D (ikki qatorli) |
| PCB qalinligi | 0,6 ~ 6 mm |
| Maks. PCB o'lchami (X x Y) | Ikki qatorli: 510 mm x 330 mm Yagona chiziq: 510 mm x 600 mm |
| Min. PCB o'lchami (Y x X) | 50 mm x 50 mm |
| Maks. Pastki bo'shliq | 50 mm |
| Maks. Yuqori bo'shliq | 35 mm |
| Harakatlanish tezligi | 1500 mm/sek (maksimal) |
| Erdan uzatish balandligi | 900 ± 30 mm |
| Etkazish usuli | Bir bosqichli yo'l |
| PCB siqish usuli | Qirg'oqni qulflaydigan substratni mahkamlash |
| Og'irligi | 850 kg |
Tafsilotlar

Global ekspozitsiya kamerasi + telesentrik linzalari
HD rangli global ta'sirli raqamli kamera
Dala telesentrik linzalarining yuqori chuqurligi

Kengash bükme kompensatsiyasi
Kengash notekis qizdirilganda, taxtaning ma'lum darajada deformatsiyalanishiga olib keladi. SAPRning koordinatalari va taxtaning pechdan o'tgandan keyin joylashuvi aniq mos kelmaydi. Plastinkaning egilishi kompensatsiya qilinganidan so'ng, komponentalarning koordinatalari va mos keladigan pozitsiyalari aniq bo'ladi.

Plitkalarning turli shakllari bilan mos keladi
To'lqinlarni lehimlash algoritmi turli xil prokladkalarni qo'llab -quvvatlaydi, joylashishni aniqroq aniqlaydi.
Bizning Xizmat
Mahsulotga ko'rsatma bering.
YouTube video darsliklar.
Tajribali sotishdan keyingi texniklar, 24 soat onlayn xizmat.
O'z ishlab chiqarishimiz va SMT sanoatida 10 yildan ortiq tajribaga ega.
Biz xaridorlarga eng tejamkor mahsulotlarni taqdim eta olamiz.
Agar sizga kerak bo'lsa, iltimos, qo'shimcha ma'lumot uchun biz bilan bog'laning.

Q1:Ommaviy ishlab chiqarish uchun etkazib berish muddati qanday?
Javob: Taxminan 15-30 kun.
Q2: Sizning zavod aeroport va poezd stantsiyasidan qanchalik uzoqda?
Javob: Aeroportdan taxminan 2 soat, poezd stantsiyasidan taxminan 30 daqiqa.
Biz sizni olib ketishimiz mumkin.
Q3: Siz uchun nima qila olamiz?
Javob: Umumiy SMT mashinalari va echimlari, professional texnik yordam va xizmat.
Biz haqimizda



Agar sizga kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.
Issiq teglar: avtomatik optik aoi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji savdo
So'rov yuborish



