
Avtomatik Stencil Printer

Spetsifikatsiya
| Mahsulot nomi | Avtomatik stencil printer |
| Kengashning maksimal hajmi (X x Y) | 450 mm x 350 mm |
| Minimal taxta o'lchami (X x Y) | 50 mm x 50 mm |
| PCB qalinligi | 0.4mm~6mm |
| Warpage | Diagonal 1 foizdan kam yoki unga teng |
| Kengashning maksimal og'irligi | 3 kg |
| Kengash chegarasidagi bo'shliq | 3 mm gacha konfiguratsiya |
| Maksimal pastki bo'shliq | 20 mm |
| Erdan balandlikni uzatish | 900±40 mm |
| O'tkazish tezligi | 1500 mm/s (Maks.) |
| Orbita yo'nalishini uzatish | L-R, R-L, L-L, R-R |
| Mashinaning og'irligi | Taxminan 1000Kg |
Xususiyat
Standart konfiguratsiya

To'g'ri optik joylashishni aniqlash tizimi
To'rt tomonlama yorug'lik manbai sozlanishi, yorug'lik intensivligi sozlanishi, yorug'lik bir xil va tasvirni olish yanada mukammaldir;
Kalaylash, mis qoplama, oltin qoplama, qalay püskürtme, FPC va turli xil rangdagi tenglikni boshqa turlari uchun mos yaxshi identifikatsiya (shu jumladan notekis belgilar nuqtalari).

Chop etish o'qi servo haydovchi
Scraper Y o'qi vintli haydovchi orqali servo vosita haydovchisini qabul qiladi,
aniqlik darajasini, operatsion barqarorlikni yaxshilash va xizmat muddatini uzaytirish,
mijozlarga yaxshi bosib chiqarishni boshqarish platformasi bilan ta'minlash.

Aqlli tozalash tizimi
Aqlli dasturlashtiriladigan sozlama, ikkita mustaqil to'g'ridan-to'g'ri motorli silkitgich,
o'rnatilgan aniq bosimni nazorat qilish tizimi.

Stencilda aniqlash funksiyasi
Chelik trafaret ustidagi yorug'lik manbasini kompensatsiya qilish orqali CCD to'rni real vaqt rejimida tekshirish uchun ishlatiladi, bu tozalashdan keyin to'rning bloklanganligini tezda aniqlash va baholash va 2D aniqlashga qo'shimcha bo'lgan avtomatik tozalashni amalga oshirish uchun ishlatiladi. PCB dan.

Tegishli mahsulotlar
TSS
Q1:Sizdan qanday qilib mashina sotib olsam bo'ladi?
Javob: (1) Onlayn yoki elektron pochta orqali biz bilan maslahatlashing.
(2) Yakuniy narx, etkazib berish, to'lov usuli va boshqa shartlarni kelishib oling va tasdiqlang.
(3) Sizga perfroma hisob-fakturasini yuboring va buyurtmangizni tasdiqlang.
(4) To'lovni proforma-fakturaga qo'yilgan usul bo'yicha amalga oshiring.
(5) To'liq to'lovingizni tasdiqlaganingizdan so'ng, buyurtmangizni proforma hisob-fakturasi bo'yicha tayyorlaymiz. Va jo'natishdan oldin 100 foiz sifat nazorati.
(6) Buyurtmani ekspress yoki havo yoki dengiz orqali yuboring.
Q2: Qanday mahsulotlarni sotasiz?
Javob: Bizning kompaniyamiz quyidagi mahsulotlar bilan shug'ullanadi:
SMT uskunalari
SMT aksessuarlari: oziqlantiruvchilar, oziqlantiruvchi qismlar
SMT nozullari, nozullarni tozalash mashinasi, ko'krak filtri
Q3:MOQ?
Javob: 1 to'plamli mashina, aralash buyurtma ham mamnuniyat bilan qabul qilinadi.
Biz haqimizda



Issiq teglar: avtomatik stencil printer, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji
So'rov yuborish



