
BGA qayta ishlash stantsiyasi mashinasi
Spetsifikatsiya
| Mahsulot nomi | BGA qayta ishlash stantsiyasi mashinasi |
| Model | ND 772R |
| Quvvatlantirish manbai | AC220V±10% 50/60Hz |
| PCB hajmi | 412 * 370 mm (Maks); 6*6mm(daq) |
| BGA chip hajmi | 60 * 60 mm (maksimal); 2*2mm(daq) |
| IQ isitgich o'lchami | 285 * 375 mm |
| Harorat sensori | 1 dona |
| Hizalanishning aniqligi | ±0,02 mm |
| O'lchamlari | L685 * W633 * H850 mm |
| Og'irligi | 76 kg |
Tafsilotlar
Hizalama tizimi: 2 Million Pixel SD raqamli tasvirlash tizimi, lazerli avtomatik optik kattalashtirish: qizil-nuqta indikatori
Vakuumli adsorbsiya: Avtomatik
Haroratni nazorat qilish: ±3 darajagacha aniqlik bilan K-termojuft yopiq-aylanma nazorati
Oziqlantirish qurilmasi: Yo'q
Joylashtirish: universal moslamali V-truba
Bizning xizmatimiz
1. Turli bozorlarda yaxshi bilim maxsus talablarga javob berishi mumkin.
2. Xitoyning Huzhou shahrida joylashgan o'z zavodimiz bilan haqiqiy ishlab chiqaruvchi.
3. Kuchli professional texnik guruh yuqori sifatli mahsulotlarni ishlab chiqarishni ta'minlaydi.
4. Maxsus xarajatlarni nazorat qilish tizimi eng qulay narxni ta'minlashni ta'minlaydi.
5. SMT sohasida boy tajriba.
SMT yig‘ish uchun bir martalik{0}}ishlab chiqarish liniyasini taqdim eting

TSS
Q1:Sizning yetkazib berish muddati qancha?
Javob: Umumiy yetkazib berish muddati buyurtmani tasdiqlaganingizdan keyin 15-30 kun.
Anter, agar bizda tovar mavjud bo'lsa, bu faqat 1-2 kun davom etadi.
Q2: Mahsulot haqida ma'lumotni qayerdan olishimiz mumkin?
Javob: Siz bizning veb-saytimizga havolalar orqali o'tishingiz mumkin: www.neodensmt.com
Shuningdek, siz bizning xalqaro marketing guruhimizga murojaat qilishingiz mumkin.
Q3:Zavodingiz qancha kvadrat metr?
Javob: 8000 kvadrat metrdan ortiq.
NeoDen haqida
Zavod



sertifikatlash

ko'rgazma






Agar kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun uf bilan bog'laning.
Issiq teglar: bga qayta ishlash stantsiyasi mashinasi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji
So'rov yuborish
