SMD komponentlarini qo'lda tanlash va joylashtirish mashinasi
Mahsulot taqdimoti
NeoDen4 NeoDen Tech kompaniyasining mutlaqo mustaqil intellektual mulkka ega mustaqil mahsulotidir.
1) Uning yuqori aniqlikdagi ko'rish tizimi uni ish stoli tanlash va joylashtirish mashinasi sohasida ajralib turishiga imkon berdi.
NeoDen4 yuqori tezlik va aniqlik, korpusda ixchamlik, past quvvat, barqaror sifat va qulay foydalanish afzalliklariga ega.
2) U bizning yangi ishlab chiqilgan oziqlantirish tizimimizni qabul qiladi, bu lentani osongina almashtirishga va muammosiz o'rnatishga yordam beradi, ko'rish tizimi va relslarni oziqlantirish tizimi bilan birga, haqiqiy PCB ishlab chiqarishda mijozlar uchun katta qiymat yaratishga intiladi.
NeoDen4 ichki relssiz
| Model | SMD komponentlari uchun NeoDen4 qo'lda tanlash va joylashtirish mashinasi |
| Joylashtirish darajasi | Vison yoqilgan:5000 dona / soat |
| Vison o'chirilgan:10000 dona / soat | |
| Oziqlantiruvchi quvvati | Lenta g'altakning oziqlantiruvchilari: 48 |
| Vibratsiyali oziqlantiruvchi: 5 dona | |
| Tovoqlar oziqlantiruvchi: 45 dona | |
| Komponent diapazoni | Eng kichik komponent: 0201 |
| Eng katta komponent:TQFP240 | |
| Maksimal balandlik | 5 mm |
| Aylanish | Aylanish: ortiqcha /-180 |
| Joylashuv aniqligi:ortiqcha /-0,02 mm | |
| Tegishli PCB maydoni | 310mm * 400mm |
| 140*400 mm (1 ta vafli patnis bilan) | |
| Asosiy nazorat | GUI |
| Quvvatlantirish manbai | 220V, 50Hz (110V ga o'zgartirilishi mumkin) |
| Quvvat | 180W |
| G.W. | 90 kg |
| Qadoqlash hajmi | 94 * 74 * 65 sm |
Burun haqida ma'lumot
Jami olti turdagi nozullar taqdim etilishi mumkin, ammo standart aksessuarlar faqat 4 turdagi, 6 donadan iborat. Iltimos, boshqa turlarni qo'shishni istasangiz, bizga xabar bering, faqat 6 donadan oshmasligiga ishonch hosil qiling.
Video
NeoDen FP2636 printeri
Mahsulot nomi | NeoDen FP2636 lehimli printer |
Maksimal PCB hajmi | 11"× 15" - 280×380 mm |
Minimal PCB hajmi | {0}},4"× 0,2" - 10×5 mm |
Ekran trafaretining o'lchami | 10"× 14" - 260×360 mm |
Chop etish tezligi | Mehnat nazorati |
PCB qalinligi | 0- 0,8" - 0-20mm |
Platformaning balandligi | 7,5" - 190 mm |
Takroriylik | ±0,01 mm |
Maksimal aylanish burchagi | ±15 daraja |
| Joylashtirish rejimi | Tashqarida/Malumot teshigi |
NeoDen IN6 qayta oqimli pech
| Mahsulot nomi | NeoDen IN6 qayta oqimli pech |
| Quvvat talabi | 110/220VAC 1-faza |
Konveyer tezligi | 5 - 30 sm/min (2 - 12 dyuym/min) |
Standart maksimal balandlik | 30 mm |
Lehimlash kengligi | 260 mm (10 dyuym) |
Jarayon kamerasining uzunligi | 680 mm (26,8 dyuym) |
Isitish vaqti | taxminan. 25 min |
O'lchamlari | 1020 * 507 * 350 mm (L * W * H) |
| N.W./G.W. | 49Kg/64Kg |
To'lov va kafolat
1) To'lov usuli: PayPal, T/T, Ali-Express, eBay, Alibaba, Western Union.
2) Standart yetkazib berish usuli DHL/TNT (eshikdan eshikgacha) orqali, agar mijozning maxsus talablari bo'lmasa.
3) Yetkazib berish muddati: 5-7 ish kuni.
4) Kafolat muddati - 1 yil (NeoDen4 2 yilga ega) tovarlarni yetkazib berish va umrbod xizmat ko'rsatishni qo'llab-quvvatlash, shuningdek, uzoq muddatli zavod narxlari bilan ta'minlash.
NeoDen onlayn savol-javob va muammolarni bartaraf etish bo'yicha yordam va texnik maslahat xizmatini taqdim etadi.
Biz haqimizda

NeoDen 10 yillik tajribaga ega ishonchli ishlab chiqaruvchi hisoblanadi. Hozirgacha biz 130 dan ortiq mamlakatlarga va butun dunyo bo'ylab 10000 dan ortiq mashinalar to'plamini eksport qildik va bozorda yaxshi obro'ga ega bo'ldik. Biz sizga nafaqat yuqori sifatli mashinalarni yetkazib berish, balki sotishdan keyingi mukammal xizmat ko'rsatish ham yaxshi holatdamiz. Yaxshi o'qitilgan muhandis sizga har qanday texnik yordam beradi.


Issiq teglar: SMD komponentlarini qo'lda tanlash va joylashtirish mashinasi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji
So'rov yuborish








