
PCB avtomatik tushirish moslamasi
Tavsif
Xususiyatlari
1-Qattiq va barqaror dizayn.
2-PLC boshqaruv tizimi.
3-nurli sensorli LED membranali kalit yoki sensorli ekranli boshqaruv paneli variantlari mavjud.
4-Jurnal tokchasini mustahkamlash uchun yuqori va pastki pnevmatik qisqichlar.
5-taxtaning shikastlanishining oldini olish uchun itargich ustidagi bosim.
6-o'zini diagnostika xato kodini ko'rsatish.
7-SMEMA mos keladi.
Xususiyat
| Mahsulot nomi | PCB avtomatik tushirish moslamasi |
| Model | ULF-330A ULF-330B |
| PCB o'lchami (L*Vt) | 50*50 mm-460*330 mm |
| Jurnal hajmi (L*W*H) | 460*400*563 mm |
| Yuklash vaqti | Taxminan 6 soniya |
| Vaqt o'tishi bilan jurnal o'zgaradi | Taxminan 25 soniya |
| Quvvat manbai& iste'mol | 100-230VAC (moslashtirilgan), 1ph, maksimal 300VA |
| Havo bosimi& iste'mol | 4-6bar, maksimal 10L/min |
| PCB qalinligi (mm) | Minimal 0,4 mm |
| Tashish balandligi (mm) | 900 ± 20 (yoki moslashtirilgan) |
| Hajmi (L*W*H) | 1900*850*1250 mm |
| Og'irligi (kg) | 205 kg |
Agar sizga kerak bo'lsa, davom etingQo'shimcha ma'lumot olish uchun bizga murojaat qiling.
Bizning Xizmat
1. PNP mashina maydonida ko'proq professional xizmat.
2. Yaxshi ishlab chiqarish qobiliyati.
3. Tanlash uchun har xil to'lov muddati: T/T, Western Union, L/C, Paypal.
4. Yuqori sifat/Xavfsiz material/Raqobatbardosh narx.
5. Kichik buyurtma mavjud.
6. Tez javob berish.
7. Ko'proq xavfsiz va tezkor transport.

Q1:Qanday qilib buyurtma berishim mumkin?
Javob: Buyurtma berish uchun siz har qanday sotuvchi bilan bog'lanishingiz mumkin.
Iltimos, sizning talablaringiz tafsilotlarini iloji boricha aniqroq bering.
Shunday qilib, biz sizga taklifni birinchi marta yuborishimiz mumkin.
Loyihalashtirish yoki muhokama qilish uchun kechikish bo'lsa, biz bilan Skype, TradeManger yoki QQ yoki WhatsApp yoki boshqa tezkor usullar bilan bog'lanish yaxshiroqdir.
Q2: Qachon narxni olsam bo'ladi?
Javob: Odatda biz sizning so'rovingizni olgandan keyin 8 soat ichida taklif qilamiz.
Biz haqimizda



Agar sizga kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.
Issiq teglar: pcb avtomatik tushirish mashinasi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji savdo
So'rov yuborish
