
PCB rentgen nurlari mashinasi
Spetsifikatsiya
| Mahsulot nomi | PCB rentgen nurlari mashinasi |
| Model | ND 56X |
| kuchlanish diapazoni | 40-90KV |
| Joriy diapazon | 10-200 μA |
| Maksimal chiqish quvvati | 8 W |
| Mikrofokus nuqtasi hajmi | 15μm |
| Maksimal namuna hajmi | 280mm × 320mm |
| Kirish quvvati | 220V 10A/110V 15A 50-60HZ |
| O'lchamlari | L850mm × W1000mm × H1700mm |
| Sof vazn haqida | 750 kg |
Funktsiya
Rentgen tekshiruvi uskunasi namuna orqali chiqarilgan yuqori bosimli tezlashtirilgan elektron ta'sirli metall plastinka rentgen nurlari orqali tasvirni qoldiradi, texnik namunaning tegishli tafsilotlarini kuzatish uchun tasvir yorqinligi orqali.
PCB zanjirining uzilishi, IC nuqsoni, qalay to'pi yorilishi aniqlanishi mumkin.
Bizning xizmatimiz
Biz sizga nafaqat yuqori sifatli pnp mashinasini, balki sotishdan keyingi mukammal xizmatni ham taqdim etish uchun yaxshi holatdamiz.
Yaxshi o'qitilgan muhandislar sizga har qanday texnik yordamni taklif qilishadi.
10 ta muhandis sotuvdan keyingi xizmat ko'rsatish guruhi mijozlarning so'rovlari va so'rovlariga 8 soat ichida javob berishi mumkin.
Professional echimlar 24 soat ichida ham ish kuni, ham bayramlarda taklif qilinishi mumkin.

Q1: Yuk tashish xizmatingiz qanday?
Javob: Biz kemani bron qilish, tovarlarni konsolidatsiya qilish, bojxona deklaratsiyasini rasmiylashtirish, yuk hujjatlarini tayyorlash va yuk tashish portida ommaviy yetkazib berish xizmatlarini taqdim eta olamiz.
Q2:& #39; mahsulotlaringiz nima?
A. SMT mashinasi, AOI, qayta oqimli pech, tenglikni yuklovchi, trafaretli printer.
Q3: Fabrikangiz aeroport va vokzaldan qanchalik uzoqda?
Javob: Aeroportdan mashinada taxminan 2 soat, poezd stantsiyasidan esa taxminan 30 daqiqa.
Biz sizni olib keta olamiz.
Biz haqimizda



2010 yilda 100+ xodim bilan tashkil etilgan& 8000+ kv.m. mustaqil mulk huquqi zavodi, standart boshqaruvni ta'minlash va eng iqtisodiy samaralarga erishish, shuningdek, xarajatlarni tejash;
Yaxshiroq va ilg'or ishlanmalar va yangi innovatsiyalarni ta'minlash uchun jami 25+ professional R&D muhandislari bilan 3 xil R&D jamoasi;
Malakali va professional ingliz tilini qo'llab-quvvatlash&va xizmat ko'rsatish muhandislari, 8 soat ichida tezkor javobni ta'minlash uchun, yechim 24 soat ichida ta'minlaydi;
Xitoyliklar orasida yagonaTUV NORD tomonidan Idorani ro'yxatdan o'tkazgan va tasdiqlagan ishlab chiqaruvchilar;
NeoDen barcha NeoDen mashinalari uchun umr bo'yi texnik yordam va xizmat ko'rsatishni ta'minlaydi, bundan tashqari, foydalanish tajribasi va foydalanuvchilarning haqiqiy kundalik so'roviga asoslangan dasturiy ta'minotni muntazam yangilash.
Agar kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun uf bilan bog'laning.
Issiq teglar: pcb rentgen mashinasi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji
So'rov yuborish
