Avtomatik SMT tizimlari uchun tanlash va joylashtirish mashinalari
Avtomatik SMT tizimlari uchun tanlash va joylashtirish mashinalari

Kirish
NeoDen4 - barcha turdagi ishlab chiqarish uchun moslashuvchan tanlash va joylashtirish mashinasi.
Joylashtirish tezligi 10,000 cph, 48 tagacha oziqlantiruvchi uyalar, avtomatik relslar va elektron oziqlantiruvchilar bilan foydalanuvchilar bir xil mashinada prototipdan ishlab chiqarishga o'tishi mumkin, bu esa dasturlash va ishni sozlash vaqtini tejash imkonini beradi.
Bu doimiy o'zgaruvchan bozor talablarini qondirish uchun moslashuvchanlikni (komponentning moslashuvchanligi, tenglikni moslashuvchanligi va ishlab chiqarish moslashuvchanligi) va tezlikni taklif qiladigan ixcham joylashtirish mashinasi.
Xususiyatlari
1. Ikki tomonlama ko'rish tizimi (yuqoriga qaraydigan va pastga qaraydigan kameralar), bir vaqtning o'zida turli komponentlarni aniqlash va kalibrlash, 0201 dan BGA gacha joylashtirishning aniqligini yaxshilaydi.
2. Avtomatik relslar, uzluksiz joylashtirishga erishish va uzoq LED bar muammosini hal qilishga yordam beradi, masalan. 1,5 m LED bar.
3. Avtomatik elektr oziqlantiruvchilar, oziqlantirish og'ishini kamaytirish.
4. Umumiy konveyer qo'llab-quvvatlanadi, shuning uchun SMT ishlab chiqarish liniyasi o'rnatilishi mumkin, bu ko'proq vaqtni tejash va mehnatni tejash imkonini beradi.
5. To'rtta joylashtirish boshi bir vaqtning o'zida komponentlarni olishi va kalibrlashi mumkin.
6. Qurilma tizimni masofaviy yangilashni qo'llab-quvvatlaydi, NeoDen sizga umr bo'yi tizimni yangilash xizmatini bepul taqdim etadi.
NeoDen4 spetsifikatsiyasi
| Model | NeoDen4 |
| Joylashtirish darajasi | Vizon: 5000PCS/soat |
| Vizon o'chirilgan: 10000PCS/soat | |
| Oziqlantiruvchi quvvati | Lenta g'altakning oziqlantiruvchilari: 48 |
| Vibratsiyali oziqlantiruvchi: 5 dona | |
| Tovoqlar oziqlantiruvchi: 45 dona | |
| Komponent diapazoni | Eng kichik komponent: 0201 |
| Eng katta komponent: TQFP240 | |
| Maksimal balandligi: 5 mm | |
| Aylanish | Aylanish:+/-180 |
| Joylashtirish aniqligi | +/-0,02 mm |
| Qo'llaniladigan PCB maydoni | 310mm * 1500mm |
| 140*1500mm (1 ta vafli patnis bilan) | |
| Asosiy nazorat | GUI |
| Quvvatlantirish manbai | 220V, 50Hz (110V ga o'zgartirilishi mumkin) |
| Quvvat | 180W |
FP2636 spetsifikatsiyasi
|
Mahsulot nomi |
NeoDen FP2636 lehimli printer |
|
Maksimal PCB hajmi |
11"× 15" - 280×380 mm |
|
Minimal PCB hajmi |
{0}},4"× 0,2" - 10×5mm |
|
Ekran trafaretining o'lchami |
10"× 14" - 260×360 mm |
|
Chop etish tezligi |
Mehnat nazorati |
|
PCB qalinligi |
0- 0,8" - 0-20mm |
|
Platformaning balandligi |
7,5" - 190 mm |
|
Takroriylik |
±0,01 mm |
|
Maksimal aylanish burchagi |
±15 daraja |
| Joylashtirish rejimi |
Tashqarida/Malumot teshigi |
Xususiyatlari
1. T vintli rodni tartibga soluvchi tutqich, PCB sobit tekisligining sozlash aniqligi va tekisligini ta'minlang, minimal qo'rg'oshin balandligi 1 mm ga erishildi.
2. Sozlanishi rezina oyoq, ish paytida tekislikni ta'minlang.
3. Har bir tartibga soluvchi tutqich uchun harf belgisi, yaxshiroq va oson ishlaydi.
4. Yo'naltiruvchi chiziqlar uchun trafaret o'rnatilgan ramka o'lchagichlari, trafaret va PCB o'rtasidagi tekislikni ta'minlaydi.
5. To'g'ridan-to'g'ri damping mili, ish paytida qulaylikni yaxshilash uchun stencil sobit ramkani tasodifiy burchak ostida mahkamlashiga ishonch hosil qiling.
6. PCBni tuzatish uchun L qo'llab-quvvatlaydi va pinlar, bir nechta turdagi tenglikni aniqlash va chop etish uchun qo'llaniladi, yanada moslashuvchan va qulay.
7. Ramkasiz stencillarni tez o'rnatish va almashtirish uchun mexanik fiksaj ramkasi, yuqori samaradorlikni ta'minlaydi, ammo arzon narxlarda.
8. Bir tomonlama, shuningdek, ikki tomonlama tenglikni qo'llab-quvvatlash.
IN6 spetsifikatsiyasi
| Mahsulot nomi | NeoDen IN6 ish stoli qayta ishlaydigan pech |
| Quvvat talabi | 110/220VAC 1-faza |
|
Konveyer tezligi |
5 - 30 sm/min (2 - 12 dyuym/min) |
|
Standart maksimal balandlik |
26 mm |
|
Lehimlash kengligi |
260 mm (10 dyuym) |
|
Jarayon kamerasining uzunligi |
680 mm (26,8 dyuym) |
|
Isitish vaqti |
taxminan. 25 min |
|
O'lchamlari |
1020 * 507 * 350 mm (L * W * H) |
| N.W./G.W. | 49Kg/64Kg |
Xususiyatlari
Asl o'rnatilgan lehimli tutun filtrlash tizimi, oqlangan ko'rinish va ekologik toza.
Issiqlik izolyatsiyasini himoya qilish dizayni, korpus harorati 40 daraja ichida nazorat qilinishi mumkin.
Uy elektr ta'minoti, qulay va amaliy.
ESD tepsisi, qayta oqimdan keyin tenglikni yig'ish oson, AR-GE va prototip uchun qulay.
Kafolat muddati
Kafolat muddati - 1 yil (NeoDen4 2 yilga ega) sotib olingan paytdan boshlab va umrbod xizmat ko'rsatishni qo'llab-quvvatlash, shuningdek, uzoq muddatli zavod narxlari bilan ta'minlash.
Biz haqimizda
Zavod

Sertifikatlash

Ko'rgazma

Agar kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning ~
Issiq teglar: Avtomatik SMT tizimlari uchun mashinalarni tanlash va joylashtirish, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji
So'rov yuborish


