
Smart Reflow lehimli pech
Smart Reflow lehimli pech
Smart Reflow lehimli pech IN6 - bu tenglikni prototipi loyihalarida yoki kichik partiyali PCBA ishlab chiqarishda ishlatilishi mumkin bo'lgan energiya tejovchi lehim uskunasi.

Spetsifikatsiya
| Quvvat talabi | 110/220VAC 1-faza |
| Maksimal quvvat. | 2KVt |
| Isitish zonasi miqdori | yuqori3/pastga3 |
| Konveyer tezligi | 5 - 30 sm/min (2 - 12 dyuym/min) |
| Standart maksimal balandlik | 26 mm |
| Haroratni nazorat qilish diapazoni | Xona harorati ~ 300 daraja |
| Haroratni nazorat qilishning aniqligi | ±0,2 daraja Selsiy |
| Harorat taqsimotining og'ishi | ±1 daraja Selsiy |
| Lehimlash kengligi | 260 mm (10 dyuym) |
| Jarayon kamerasining uzunligi | 680 mm (26,8 dyuym) |
| Isitish vaqti | taxminan. 25 min |
| O'lchamlari | 1020 x 507 x 350 mm (U x G x Y) |
| Qadoqlash hajmi | 112x62x56 sm |
| N.W./ G.W. | 49KG / 64kg (ish stolisiz) |
Ikki xil egzoz usuli bilan IN6
1) Oddiy egzoz trubkasi orqali havoni to'g'ridan-to'g'ri tashqariga chiqarib tashlang.
2) O'rnatilgan tutun filtrlash tizimi (IN6 maxsus mo'ljallangan), quvurga muhtoj emas va u tutunni avtomatik ravishda filtrlashi mumkin, atrof-muhitga mos keladi.
Xususiyatlari
1. IN6 ish stoli qayta ishlaydigan pechdir va ishchi stolni tanlash mumkin.
2. Unda 6 ta isitish zonasi, engil va ixcham.
3. Asl o'rnatilgan lehimli tutun filtrlash tizimi, oqlangan ko'rinish va ekologik toza.
4. Issiqlik izolyatsiyasini himoya qilish dizayni, korpus harorati 40 daraja ichida nazorat qilinishi mumkin.
5. Maishiy elektr ta'minoti, qulay va amaliy.
6. ESD tepsisi, qayta oqimdan keyin tenglikni yig'ish oson, AR-GE va prototip uchun qulay.
7. TUV CE tomonidan tasdiqlangan, vakolatli va ishonchli.
8. To'lov: 100% T / T oldindan.
9. Yetkazib berish vaqti: 7-10 ish kuni.
Biz haqimizda
Zavod

NeoDen 10 yillik tajribaga ega ishonchli ishlab chiqaruvchi hisoblanadi. Hozirgacha biz 130 dan ortiq mamlakatlarga va butun dunyo bo'ylab 10000+ mashinalar to'plamini eksport qildik va bozorda yaxshi obro'ga ega bo'ldik.
Biz sizga nafaqat yuqori sifatli mashinalarni yetkazib berish, balki sotishdan keyingi mukammal xizmat ko'rsatish ham yaxshi holatdamiz.
Yaxshi o'qitilgan muhandis sizga har qanday texnik yordam beradi.
Sertifikatlash

Ko'rgazma

Bizning asosiy mahsulotlarimiz tanlash va joylashtirish mashinasi, qayta ishlaydigan pech va lehimli printer bo'lib, ular PCB / LED ishlab chiqarish uchun SMT liniyasini yig'ishi mumkin. Agar sizda biron bir qiziqish bo'lsa, biz bilan bog'laning.

Issiq teglar: aqlli qayta oqimli lehimli pech, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji
So'rov yuborish
