
6 ta ko'taruvchi boshli robotni tanlash va joylashtirish
NeoDen7 to'xtatildi. Yangilanishni qidiryapsizmi?
NeoDen9 bilan tanishing- sizning ehtiyojlaringiz uchun ideal tanlov boʻlgan kuchliroq va ustunroq muqobil.
6 ta ishlaydigan Neoden7 boshli robotni tanlang va joylashtiring
Ilova sanoati
Maishiy texnika sanoati, avtoelektronika sanoati, energetika sanoati, LED sanoati, xavfsizlik, asboblar va hisoblagichlar sanoati, aloqa sanoati, aqlli boshqaruv sanoati, narsalarning internet sanoati vaharbiy sanoat va boshqalar.

Mos dasturiy ta'minot
Altium dizayneri, Protell99SE, PADS, Kicad, Eagle, Cadint, Cadence Orcad, Cadence Allegro, PROTEUS va boshqalar.
1. Integratsiyalashgan uchuvchi ko'rish tizimi
2. Panasonic Servo boshqariladigan, aniq joylashtirish boshi bilan birlashtirilgan 2 mikronli chiziqli tarozilardan joylashuvga oid fikr-mulohazalar
3. 6 Bir vaqtning oʻzida{1}}boshni koʻtaring
4. Joylashtirish stavkalari 14 000 cph gacha
5. Windows®{1}}ga asoslangan dasturiy ta'minotdan foydalangan holda o'z sinfidagi GUI (foydalanuvchi grafik interfeysi) bir necha daqiqada dasturlash imkonini beradi.
6. Komponentlarni to'g'ri joylashtirish, boshqarish va kuzatishAqlli oziqlantiruvchilar
7. 64 tagacha (barchasi 8 mm) lenta oziqlantiruvchi
8. 0402, LED, BGA, 0,4 mm pitch QFP, SMT konnektorlari va boshqalarni o'z ichiga olgan keng ko'lamli komponentlarni aniq joylashtiradi.
9. Kesilgan lenta, bo'sh, trubka yoki laganda oziqlantiruvchilarni qo'llab-quvvatlang
Mashina tafsilotlari





NeoDen to'liq smt yig'ish liniyasi echimlarini taqdim etadi, jumladan SMT qayta oqimli pech, to'lqinli lehim mashinasi, tanlash va joylashtirish mashinasi, lehim pastasi printeri, PCB yuklagich, PCB tushirish mashinasi, chip o'rnatish moslamasi, SMT AOI mashinasi, SMT SPI mashinasi, SMT X-Ray mashinasi, SMT yig'ish liniyasi uskunalari, PCB ishlab chiqarish uskunasi va hokazolar uchun SMT kerak bo'lishi mumkin bo'lgan har qanday turdagi SMT uskunalari va boshqalar bilan bog'laning. ma'lumot:
Hangzhou NeoDen Technology Co., Ltd
Email:info@neodentech.com
Neoden Tech mashinalarida ko'rsatgan yordamingiz uchun katta rahmat.
SMT ishlab chiqarish liniyasi nima?
smt yig'ish liniyasi deb ham ataladi
SMT - kontaktlarning zanglashiga olib keladigan yangi texnologiya. Ko'p yillar oldin, odamlar elektron foydalanish simlarini ishlab chiqaradilar, shuning uchun elektron mahsulot katta va ulardan foydalanish va olish qiyin. Shunday qilib, kontaktlarning zanglashiga olib borish yo'nalishi kichikroq bo'ladi, keyin odamlar tenglikni ixtiro qildilar, u kontaktlarning zanglashiga olib kirishi mumkin, keyin esa PCBdagi rezistorlar, kondansatörlarni chiqarish uchun ixtiro qilingan komponentlar. Ushbu jarayonda baholangan barcha texnologiyalar SMT hisoblanadi.
An'anaviy elektron komponentlar to'g'ridan-to'g'ri sirt yig'ish komponentlar pastasiga qurilmaning faqat bir necha o'ndan bir hajmiga siqilgan, yig'ish texnologiyasi bosilgan elektron plata yuzasi joylashuvi bosilgan.
An'anaviy jarayon bilan solishtirganda, SMT yuqori zichlik, yuqori ishonchlilik, arzon narxlardagi, miniatyuralashtirish, ovoz maydonini avtomatlashtirish va boshqa beshta xususiyatga ega.
Parametrlar:
| Vision yoqilgan boshlar soni | 6 |
| Joylashtirish darajasi | 14000CPH (maksimal tezlik) |
| Oziqlantiruvchi quvvati | 64 |
| Haydovchi motor | Panasonic servo motor A6 |
| Lenta kengligi | 8mm, 12mm, 16mm, 24mm, 32mm, 44mm |
| Vibratsiyali oziqlantiruvchilar | tanlanishi mumkin |
| IC tepsisi sig'imi | 10 |
| Ko'rish bilan komponent o'lchamlari | Eng kichik komponent o'lchami: 0402 Eng katta komponent o'lchami: 40 * 40 mm |
| Amaldagi komponentlar | 0402, Fine{1}}pitch IC, LED komponenti, diod, triod, teskari kalit |
| Komponentning maksimal balandligi | 10 mm |
| Aylanish | +/-180(360) |
| Ruxsat X/Y o'qi | +/-0,01 mm |
| Tegishli PCB o'lchami | 630mm * 300mm (1200 ixtiyoriy) |
| Asosiy nazorat | GUI |
| Quvvatlantirish manbai | 220V, 50Hz (110V ga o'zgartirilishi mumkin) |
| Havo manbai | 0,6 MPa |
| Quvvat | 500W |
| Paket hajmi | 142*122*166.5CM |
| Sof og'irlik | 280KGS |
| Brutto vazni | 360KGS |
Issiq teglar: 6 boshli robotni tanlash va joylashtirish, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji
So'rov yuborish
