Qayta SMT
NeoDen IN12Qayta SMT

Tavsif
1. Bir xil tezlik va uzoq umrni ta'minlash uchun B to'r kamarining xususiyatlariga asoslangan maxsus ishlab chiqilgan qo'zg'aysanli vosita.
2. Har xil isitish va sovutish zonalarida shamol tezligi sozlanishi, har xil payvandlash talablarini osonlikcha bajara oladi.
3. Yuqori harorat qopqog'i avtomatik ravishda ochiladi va operatorlarning shaxsiy xavfsizligini ta'minlaydi.
Xususiyat
| Mahsulot nomi | NeoDen IN12 SMT qayta oqimi |
| Model | NeoDen IN12 |
| Isitish zonasi miqdori | Yuqori 6/pastga 6 |
| Sovutish muxlisi | Yuqori 4 |
| Konveyer tezligi | 50 ~ 600 mm/min |
| Harorat oralig'i | Xona harorati ~ 300 ℃ |
| Harorat aniqligi | 1℃ |
| PCB haroratining burilishi | ±2℃ |
| Maksimal lehim balandligi (mm) | 35 mm (PCB qalinligini o'z ichiga oladi) |
| Maksimal payvandlash kengligi (PCB kengligi) | 350 mm |
| Uzunlik jarayoni palatasi | Balandligi 1354 mm |
| Elektr ta'minoti | AC 220v/bir fazali |
| Mashina o'lchami | L2300mm × W650mm × H1280mm |
| Isitish vaqti | 30 min |
| Sof og'irlik | 300 kg |
Xususiyatlari

12 ta isitish zonasi
Yagona harorat
Yuqori haroratni nazorat qilish aniqligi

Sovutish zonasi
Mustaqil aylanma havo dizayni
Tashqi muhit ta'sirini izolyatsiya qiladi

Energiyani tejovchi& Ekologik toza
Payvandlash tutunini filtrlash tizimi
kam quvvat va ta'minot talablari

Operatsion paneli
Yashirin ekran dizayni
Tashish uchun qulay

Aqlli boshqaruv tizimi
Maxsus ishlab chiqilgan aqlli boshqaruv tizimi
Harorat egri chiziqli ko'rinishi mumkin

Elegant ko'rinish
Yuqori darajadagi foydalanish muhitiga muvofiq
Engil, miniatyuralash, professional
Bizning Xizmat
1. PNP mashina maydonida ko'proq professional xizmat
2. Yaxshi ishlab chiqarish qobiliyati
3. Tanlash uchun har xil to'lov muddati: T/T, Western Union, L/C, Paypal
4. Yuqori sifat/Xavfsiz material/Raqobatbardosh narx
5. Kichik buyurtma mavjud
6. Tez javob berish
7. Ko'proq xavfsiz va tezkor transport
Agar sizga kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.

Q1:Ommaviy ishlab chiqarish uchun etakchi vaqt haqida nima deyish mumkin?
Javob: Rostini aytsam, bu buyurtma miqdori va siz buyurtma bergan mavsumga bog'liq.
Har doim umumiy buyurtma asosida 15-30 kun.
Q2: Sizning sifat kafolatingiz qanday?
Javob: Biz mijozlarga 100% sifat kafolatiga egamiz. Biz har qanday sifat muammosi uchun javobgar bo'lamiz.
Q3:Zavodga tashrif buyurish mumkinmi yoki yo'qmi?
Javob: Ha, biz fabrikamizga tashrif buyuradigan mijozlarni qabul qilamiz. Fabrikamız Xitoyning materik qismida, Zhejiangprovince, Huzhoucity shahrida joylashgan.
Biz haqimizda

ZhejiangNeoDenTechnology Co., Ltd.,2010 yilda tashkil etilgan, SMTpick va joylashtirish mashinasi, qayta ishlaydigan pech, stencil bosib chiqarish mashinasi, SMT ishlab chiqarish liniyasi va boshqa SMT mahsulotlariga ixtisoslashgan professional ishlab chiqaruvchi. Bizda o'z R& bor; D jamoasi va o'z fabrikasi, o'z boy tajribali R& D, yaxshi o'qitilgan ishlab chiqarishdan foydalanib, butun dunyo bo'ylab mijozlar orasida katta obro 'qozondi.
Bu o'n yil ichida biz mustaqil ravishda NeoDen4, NeoDen IN6, NeoDen K1830, NeoDen FP2636 va boshqa SMT mahsulotlarini ishlab chiqdik, ular butun dunyoda yaxshi sotildi. Hozirgacha biz 10,000 dona mashinani sotdik va ularni dunyoning 130 dan ortiq mamlakatlariga eksport qildik va bozorda yaxshi obro'ga ega bo'ldik. Bizning global ekotizimimizda biz eng yaxshi hamkorimiz bilan yopiq savdo xizmati, yuqori professional va samarali texnik yordam ko'rsatish uchun hamkorlik qilamiz.
① 2010 yilda tashkil etilgan, 200+ xodim, 8000+ kv.m. zavod
② Butun dunyo bo'ylab muvaffaqiyatli 10000+ mijozlar
③ 30+ Osiyo, Evropa, Amerika, Okeaniya va Afrikada qamrab olingan global agentlar


Agar sizga kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.
Issiq teglar: reflow smt, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji savdo
So'rov yuborish




