
Reja stantsiyasi mashinasi
Spetsifikatsiya
| Mahsulot nomi | Reja stantsiyasi mashinasi |
| Model | Nd 772r |
| Quvvatlantirish manbai | AC220V ± 10% 50 \/ 60Hz |
| PCB hajmi | 412 * 370mm (max); 6 * 6mm (min) |
| BGA chip hajmi | 60 * 60 mm (max); 2 * 2mm (min) |
| IR isitgich hajmi | 285 * 375mm |
| Haroratning sensori | 1 dona |
| Yashash aniqligi | ± 0. 02mm |
| O'lchamlari | L685 * w633 * h850mm |
| Vazn | 76 kg |
Tafsilotlar
Quvvat: 5.65KW (Max), yuqori isitgich (1.2KW), IR HAYoTER (2.7 kw), boshqa (0. 3KW)
Amaliyot usuli: 7 "HD sensorli ekran
Nazorat tizimi: V2 (dasturiy ta'minot mualliflik huquqi)
Displey tizimi: 15 "SD sanoat displeyi (720p oldingi ekran)
Hizalash tizimi: 2 million piksel SD raqamli tasvirlash tizimi, lazerli avtomatik obodonlashtirish: qizil dot indikator
VuNUM ARUBBION: Avtomatik
Haroratni boshqarish: K type termojle yopiq-loopni Country Cound Count bilan ± 3 darajagacha
Oziqlantirish moslamasi: Yo'q
Joylashtirish: Umumjahon uchrashuvi bilan V-Groover
Bir martalik SMT yig'ish liniyasini taqdim eting

TSS
Q1:Qanday qilib buyurtma berishim mumkin?
Javob: Sizning savdo odamimizga buyurtma berish uchun murojaat qilishingiz mumkin.
Iltimos, talablarning tafsilotlarini iloji boricha aniqroq kiriting.
Shunday qilib, biz sizga birinchi marta taklifni yuborishimiz mumkin.
Dizayn yoki undan keyingi muhokama qilish uchun biz bilan Skype, Trypegar yoki QQ yoki WhatsApp yoki boshqa lahzali usullar yoki biron bir kechikish holatlari bilan bog'lanish yaxshiroqdir.
Q2:Sizning fabrikangiz qancha kvadrat metrlik?
Javob: 8 dan ortiq 000 kvadrat metr.
Q3: Yuk tashishdan oldin mahsulotlar sinovdan o'tkaziladimi?
Javob: Ha, albatta. Bizning barcha konveyer kamarimiz etkazib berishdan oldin barchamiz 100% QKdan iborat bo'ladi. Biz har kuni har kuni partiyani sinab ko'ramiz.
Biz haqimizda
zavod



ko'rgazma






sertifikatlash

3 25+ & D muhandislari bo'lgan turli xil ilmiy R & D muhandislari, yanada yaxshi va yanada rivojlangan ishlanmalarni va yangi innovatsiyalarni ta'minlash.
8 soat ichida tezkor javobni ta'minlash uchun malakali va professional yordam muhandislari, eritma 24 soat ichida ta'minlanadi.
Tuv Nord tomonidan ro'yxatdan o'tgan va tasdiqlangan xitoylik ishlab chiqaruvchilarning noyob biri.
Neoden umr bo'yi har qanday neoddan texnik yordam va xizmat ko'rsatadi, bundan tashqari, dasturiy ta'minotning tajribalari va endserserlardan kunduzgi so'rov asosida doimiy dasturiy ta'minot yangilanishlari.
Agar kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun UF bilan bog'laning.
Issiq teglar: Reja stantsiyasi mashinasi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji savdo
So'rov yuborish
