
Avtomatik vakuumli PCB yuklagichi
Tavsif
Xususiyatlari
1. PLC boshqaruv tizimi, yuqori samarali fotoelektr sensori, motor.
2. Insoniyat boshqaruv paneli (sozlanishi sensorli ekran paneli) ishlashi.
3. Ikkita jurnal masofani sozlashi mumkin. (10,20,30,40 mm)
4. Chapdan o'ngga yo'nalish (o'ngdan chapga yo'naltirish).
5. Standart rozetka, boshqa uskunalar bilan oson ulanish.
Xususiyat
| Mahsulot nomi | SMT avtomatik vakuumli PCB yuklagichi |
| Model | BLF-330B |
| PCB o'lchami (L*Vt) | 50*50-460*330 mm |
| Jurnal hajmi (L*W*H) | 460*400*563 |
| Yuklash vaqti | Taxminan 6 soniya |
| Vaqt o'tishi bilan jurnal o'zgaradi | Taxminan 25 soniya |
| Quvvat manbai& iste'mol | 100-230VAC (moslashtirilgan), 1ph, maksimal 300VA |
| Havo bosimi& iste'mol | 4-6 bar, maksimal 10L/min |
| PCB qalinligi (mm) | Minimal 0,4 mm |
| Tashish balandligi (mm) | 900 ± 30 (yoki moslashtirilgan) |
| Hajmi (L*W*H) | 1670 mm*850 mm*1250 mm |
| Og'irligi (kg) | 185 kg |
Packaging& yuk tashish; yetkazib berish
Qadoqlash:Bitta yog'och qutida bitta bo'lak
Eksport qilinadigan yog'och qutiga mos keladigan miqdor
boshqa qadoqlash aksessuarlari muntazam ravishda
Xaridor talab qiladigan qadoqlash mavjud
Yuk tashish; yetkazib berish:havo, dengiz yoki ekspress orqali
Yetkazish vaqti:buyurtma tafsilotlari va ishlab chiqarish tasdiqlanganidan keyin taxminan 15 ~ 30 kun.
Agar sizga kerak bo'lsa, davom etingQo'shimcha ma'lumot olish uchun bizga murojaat qiling.

Q1:Qanday qilib buyurtma berishim mumkin?
Javob: Buyurtma berish uchun siz har qanday sotuvchi bilan bog'lanishingiz mumkin.
Iltimos, sizning talablaringiz tafsilotlarini iloji boricha aniqroq bering. Shunday qilib, biz sizga taklifni birinchi marta yuborishimiz mumkin.
Loyihalashtirish yoki muhokama qilish uchun kechikish bo'lsa, biz bilan Skype, TradeManger yoki QQ yoki WhatsApp yoki boshqa tezkor usullar bilan bog'lanish yaxshiroqdir.
Q2:Bu mahsulotlar jo'natishdan oldin sinovdan o'tkaziladimi?
Javob: Ha, albatta. Bizning barcha konveyerimiz yuk tashishdan oldin 100%QC edi. Biz har kuni har bir partiyani sinovdan o'tkazamiz.
Q3:Mahsulotlaringiz eksport qilinganmi?
Javob: Ha, ular AQSh, Kanada, Avstraliya, Rossiya, Chili, Panama, Nikaragua, BAA, Saudiya Arabistoni, Misr, Shri -Lanka, Nigeriya, Eron, Vetnam, Indoniya, Singapur, Gretsiya, Gollandiya, Gruziya, Ruminiyaga eksport qilingan. , Irlandiya, Hindiston, Tailand, Pokiston, Filippin, Singapur, XK, Tayvan ...
Biz haqimizda

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd.2010 yildan beri turli xil kichik yig'ish -yig'ish mashinalarini ishlab chiqaradi va eksport qiladi. O'zimizning boy tajribali R&D, yaxshi o'qitilgan ishlab chiqarishdan foydalangan holda, NeoDen butun dunyo bo'ylab mijozlar orasida katta obro'ga ega bo'ldi.
① 30+ Osiyo, Evropa, Amerika, Okeaniya va Afrikada qamrab olingan global agentlar
② R& D Markazi: 3 R& D bo'limlari 25+ professional R& D muhandislari bilan.
CE Idoralar ro'yxati va 50+ patentga ega


Agar sizga kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.
Issiq teglar: smt avtomatik vakuumli kompyuter yuklagichi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji savdo
So'rov yuborish
