
SMT mashinasi AIO liniyasi
SMT mashinasi AIO liniyasi
Tafsilotlar
| Mahsulot nomi | SMT mashinasi AIO liniyasi |
| PCB qalinligi | 0.3-8.0 mm (PCB bükme: 3mm dan kam yoki unga teng) |
| PCB elementining balandligi | Katta 50mm quyi 50mm |
| Drayv uskunalari | Panasonic Sero Motor |
| Motion tizimi | Yuqori aniq vidali + chiziqli hidli relslar |
| Joylashtirish aniqligi | 10 mkm dan kam yoki teng |
| Harakatlanuvchi tezlik | Maks .700 mm / sek |
| Quvvatlantirish manbai | AC220V 50HZ 1800W |
| Atrof-muhitga talablar | Harorat: 2 ~ 45 daraja, nisbiy namlik 25% -85% (sovuqqa bepul) |
| O'lchamlari | L875 * w940 * h1350mm |
| Vazn | 600 kg |
O'ziga xos xususiyat
Tizimni aniqlash
Anyoza loyihasi: miss qismlari, qisqa tutashuv, qisqa tutashtirish, noto'g'ri qismlar, noto'g'ri qismlar, yodgorlik turi va boshqalar . . {. {. {. {. {.
Anyoza element: Chip elementi (01005 dan ortiq), IC (0 {{{{.}}}}}}}}}}}}}) papka, fut fpcb komponentlari va boshqalar.
Bizning xizmatimiz
Biz nafaqat sizga yuqori sifatli PNP mashinasini, balki savdo xizmatidan keyin ham mukammal darajada ta'minlaymiz .
Yaxshi o'qitilgan muhandislar sizga biron bir texnik yordamni taklif qilishadi .
10-sonli muhandislar 8 soat ichida . ichida mijozlar savollari va so'rovlarini javob berishlari mumkin .
Professional echimlarni ish kunida ham, ta'til . bo'yicha 24 soat ichida taklif qilish mumkin
Bir martalik SMT yig'ish liniyasini taqdim eting

TSS
Q1: Men ushbu turdagi mashinani birinchi marta ishlatganimda, ishlash osonmi?
Javob: Ha . Sizga . mashinasozlik qilishni ko'rsatadigan ingliz tilida qo'llanma va qo'llanma mavjud.
Agar mashinani ishlatish jarayonida shubha bo'lsa, iltimos, biz bilan bog'laning .
Shuningdek, biz chet elda xizmat ko'rsatishda .
Q2: Yuk tashish usuli nima?
Javob: Bularning hammasi og'ir mashinalar .
Biz sizga yuk kemasi . dan foydalanishni taklif qilamiz
Ammo mashinalar, havo transporti bilan tuzatish uchun komponentlar yaxshi bo'lar edi .
Q3: Kafolat haqida nima deyish mumkin?
Javob: Biz bir yillik kafolatni qo'llab-quvvatlaymiz . Biz sizga vaqt ichida yordam beramiz .
Ehtiyot qismlar siz uchun bepul taqdim etiladi .
Biz haqimizda
ko'rgazma






sertifikatlash

zavod



Agar kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot uchun UF bilan bog'laning .
Issiq teglar: SMT mashinasi ABOI, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji savdo
So'rov yuborish
