
Smt yarim avtomatik shablonli printer
smt yarim avtomatik stencil printer
Yarim avtomatik lehimli printer SMT Machine-ga tegishli bo'lib, lehim pastasini PCB yuzasiga mashinada yopishtiradi (qo'lda emas), bu o'rtacha kuch va barqaror ishlashni ta'minlaydi.

Xususiyatlar
| Model | YS600 |
| PCB o'lchami | Maksimal 600*240 mm |
| Bosib chiqarish maydoni | 700*320 mm |
| PCB sobit tizimi | Pin joylashuvi |
| Ramka o'lchami | L(370-750)*W(470-850) |
| Jadval uchun sozlash | old/orqa ± 10 mm, chap/o'ng ± 10 mm |
| Chop etish aniqligi | ± 0,2 mm |
| Qayta aniqlik | ± 0,2 mm |
| PCB qalinligi | 0,2-2,0 mm |
| Havo manbai | 4-6 kg/kg |
| Quvvatlantirish manbai | AC220V 50 Gts |
| O'lcham | L900*W700*H1700 |
| Paket hajmi | 1350*900*1850 mm |
| Sof og'irlik | 265 kg |
| Brutto vazni | 310 kg |
Mahsulot tavsifi
1.AKompyuterni to'g'rilang va tuzating
2. Stencil o'rnini sozlang

3. Lehim pastasi shablonga qo'yiladi

4. Ishni yopishtirishni boshlang


Vakuumli o'rash + yog'och quti
Yetkazib berish muddati: 100% oldindan to'langan pul o'tkazmasini olgandan 10 kun o'tgach
Kafolat:
Mashinaning kafolat muddati borBIRsotib olingan va umr bo'yi xizmat ko'rsatiladigan paytdan boshlab yil.
Neoden - 10 yillik ishonchli ishlab chiqaruvchi' tajriba. Hozirgacha biz dunyoning 130 dan ortiq mamlakatiga va 10000+ mashinalar eksport qildik va bozorda yaxshi obro'ga ega bo'ldik. Biz nafaqat yuqori sifatli mashinalarni, balki sotishdan keyingi mukammal xizmatni ham ta'minlay olamiz. Yaxshi o'qitilgan muhandis sizga har qanday texnik yordam beradi.
Hangzhou NeoDen Technology Co., Ltd
Elektron pochta:info@neodentech.com
Issiq teglar: smt yarim avtomatik stencil printer, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji savdo
So'rov yuborish

