SMT sirtini o'rnatish mashinasi
Tavsif
Xususiyat
1. Moslashuvchan& bilan yuqori samaradorlikni ta'minlash uchun faqat besleme mashinasi kengligi 800 mm bo'lgan, maksimal 53 ta uyali lentali g'ildirakli oziqlantiruvchi va elektr besleyicini qo'llab -quvvatlaydi; eng qimmat joy.
2. Barcha yig'ish joylarini suratga olishni ta'minlash uchun 2 ta markali kamera bilan jihozlangan.
3. Maksimal PCB kengligi 300 mm bo'lgan ilovalar, tenglikni o'lchamlarining ko'pchiligiga mos keladi.
4. Avtomatik yo'lni boshqarish, ikki vintli chiziqli yo'lni kengaytirish tuzilishi dizayni.
Xususiyat
| Mahsulot nomi | SMT sirtini o'rnatish mashinasi |
| Boshlar soni | 6 |
| Tarmoqli g'altakni oziqlantiruvchilar soni | 53 (Yamaha Electric/Pnevmatik) |
| IC tovoqlar soni | 20 |
| Joylashtirish maydoni | 460 mm*300 mm |
| MAX o'rnatish balandligi | 16 mm |
| PCB ishonchini aniqlash | Yuqori aniqlikdagi kamera |
| Komponentlarni aniqlash | Yuqori aniqlikdagi uchuvchi ko'rish kamerasi tizimi |
| XY Motion teskari aloqa nazorati | Yopiq pastadir boshqaruv tizimi |
| XY Drive dvigateli | PanasonicA6 400W |
| Qayta joylashuv aniqligi | ± 0,01 mm |
| Maksimal o'rnatish tezligi | 14000 CPH |
| O'rnatishning o'rtacha tezligi | 9000 CPH |
| X o'qi haydovchi turi | WON Lineer Guide / TBI silliqlash vidasi C5 - 1632 |
| Y o'qi-haydovchi turi | WON Lineer Guide / TBI silliqlash vidasi C5 - 1632 |
| Siqilgan havo | > 0.6Mpa |
| Kirish quvvati | 220V/50HZ (110V/60HZ muqobil) |
| Mashina og'irligi | 500 kg |
| Mashina o'lchami | L1220mm*W800mm*H1350mm |
Batafsil

6 ta joylashtirish boshi
Mustaqil nazorat
Har bir bosh alohida -alohida ko'tarilishi mumkin, uni olish oson
Moslashuvchan SMT ishlov berish talablariga javob bering.

Tarmoqli g'altakni oziqlantiruvchi
Moslashuvchan& bilan yuqori samaradorlikni ta'minlash uchun faqat besleme mashinasi kengligi 800 mm bo'lgan maksimal 53 ta uyali lentali oziqlantiruvchi bilan elektr oziqlantiruvchi va pnevmatik oziqlantiruvchi quvvatlanadi; eng qimmat joy.

O'z-o'zidan ishlab chiqilgan uchish kamerasi
Tanib olish tizimi barqaror va bardoshli effektlarni ta'minlash uchun import qilingan CMOS sensori, 5 million darajali sanoat yuqori aniqlikdagi linzalar va 289 LEDli halqali soyasiz yorug'lik manbalaridan foydalanadi.

C5 nozik tuproqli vint
uzunligi 300 mm ichida 0,018 mm aniqlikda. U Tayvan PVP va Yaponiya Miki&39 -gachasi muftalari bilan birlashtirilgan, ular aniq yig'ish, kam eskirish va qarish, barqaror va bardoshli aniqlik bilan birlashtirilgan.
Servo dvigatel
Panosonic 400W servo dvigateli,
barqaror va bardoshli joylashtirish uchun yaxshiroq moment va tezlashtirishni ta'minlash.

Patent sensorlar
Agar oziqlantiruvchi to'g'ri joyga o'rnatilmagan bo'lsa, noto'g'ri ishlash natijasida boshning urilishi va anormalliklarning oldini olish uchun joylashtirish boshi qulflanadi.
Bizning Xizmat
1. PNP mashina maydonida ko'proq professional xizmat.
2. Yaxshi ishlab chiqarish qobiliyati.
3. Tanlash uchun har xil to'lov muddati: T/T, Western Union, L/C, Paypal.
4. Yuqori sifat/Xavfsiz material/Raqobatbardosh narx.
5. Kichik buyurtma mavjud.
6. Tez javob berish.
7. Ko'proq xavfsiz va tezkor transport.
Agar sizga kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.
Q1: & #39; sizning MOQ nima?
Javob: Mahsulotlarimizning ko'pchiligi MOQ - 1 to'plam.
Q2:Sizning etkazib berish muddati qancha?
Javob: Umumiy etkazib berish muddati sizning buyurtmangizni tasdiqlaganidan keyin 15-30 kun.
Anter, agar bizda zaxirada tovarlar bo'lsa, bu faqat 1-2 kunni oladi.
Q3:Qaysi to'lov shaklini qabul qilishingiz mumkin?
Javob: T/T, Western Union, PayPal va boshqalar.
Biz har qanday qulay va tezkor to'lov muddatini qabul qilamiz.
Biz haqimizda






Agar sizga kerak bo'lsa, iltimos,' so'rovingizni yuborishdan tortinmang.
Issiq teglar: smt sirtini o'rnatish mashinasi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji savdo
So'rov yuborish




