Lehimlash pechi
NeoDen IN12 seski pech

Xususiyat
| Mahsulot nomi | Lehimlash pechi |
| Model | NeoDen IN12 |
| Isitish zonasi miqdori | Yuqori 6/pastga 6 |
| Sovutish muxlisi | Yuqori 4 |
| Konveyer tezligi | 50 ~ 600 mm/min |
| Harorat oralig'i | Xona harorati ~ 300 ℃ |
| Harorat aniqligi | 1℃ |
| PCB haroratining burilishi | ±2℃ |
| Maksimal lehim balandligi (mm) | 35 mm (PCB qalinligini o'z ichiga oladi) |
| Maksimal payvandlash kengligi (PCB kengligi) | 350 mm |
| Uzunlik jarayoni palatasi | Balandligi 1354 mm |
| Elektr ta'minoti | AC 220v/bir fazali |
| Mashina o'lchami | L2300mm × W650mm × H1280mm |
| Isitish vaqti | 30 min |
| Sof og'irlik | 300 kg |
Xususiyatlari
![]() | Energiyani tejash va atrof -muhitni muhofaza qilish O'rnatilgan payvandlash tutunini filtrlash tizimi, zararli gazlarni samarali filtrlash, ekologik toza. Energiyani tejash, kam quvvat iste'moli, kam quvvat talablari, oddiy fuqarolik elektr energiyasi foydalanishga javob berishi mumkin. Ichki termostat zanglamaydigan po'latdan yasalgan, u ekologik toza va o'ziga xos hidga ega emas. Issiqlik yo'qotilishining oldini olish uchun ichki tomonlari paxta yalıtımı bilan jihozlangan. |
Aqlli boshqaruv tizimi Aqlli, maxsus ishlab chiqilgan aqlli boshqaruv tizimi, ishlatish uchun qulay va kuchli. Professional va noyob 4 tomonlama taxta sirtining haroratini kuzatish tizimi. Ish jarayonida oson yuklanishi uchun 40 ta ishchi faylni saqlash mumkin. PCB lehim harorati egri chizig'ini real vaqtda o'lchash asosida ko'rsatish mumkin. | ![]() |
![]() | Elegant ko'rinish Yuqori darajadagi foydalanish muhitiga ko'proq mos keladi. Engil, miniatürizatsiya, professional sanoat dizayni, moslashuvchan dasturlar sayti, foydalanuvchilar uchun qulayroq. Qizil, sariq va yashil signal funktsiyali chiroyli va oqlangan indikator dizayni. Yashirin ekran dizayni tashish uchun qulay, ishlatish uchun qulay. |
Foydalanish xavfsizroq Yuqori harorat qopqog'i ochilganda avtomatik ravishda cheklanadi. operatorlarning shaxsiy xavfsizligini samarali ta'minlash. | ![]() |
Bizning Xizmat
1. Biz sizga nafaqat yuqori sifatli pnp mashinasini, balki sotishdan keyingi xizmatni ham yaxshi etkazib bera olamiz.
2. Yaxshi o'qitilgan muhandislar sizga har qanday texnik yordam ko'rsatadilar.
3. Sotishdan keyingi xizmat ko'rsatuvchi kuchli 10 ta muhandis 8 soat ichida mijozlar so'rovlari va so'rovlariga javob berishi mumkin.
4. Professional echimlar ish kuni va dam olish kunlari 24 soat ichida taklif qilinishi mumkin.
Agar sizga kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.

Tegishli mahsulotlar
![]() | ![]() | ![]() |
| Stencil printer FP2636 | K1830 mashinasini tanlang va joylashtiring | Konveyer |
Tss
Q1:Bu mashinalardan foydalanish qiyinmi?
Javob: Yo'q, umuman qiyin emas. Oldingi mijozlarimiz uchun mashinalarni boshqarishni o'rganish uchun ko'pi bilan 2 kun kifoya qiladi.
Q2:Siz savdo shirkati yoki ishlab chiqaruvchisiz?
Javob: Biz SMT Machine, Pick and Place Machine, Reflow Oven, Screen Printer, SMT Production Line va boshqa SMT mahsulotlariga ixtisoslashgan professional ishlab chiqaruvchilarmiz.
Q3:Kafolat haqida nima deyish mumkin?
Javob: Biz bir yillik kafolatni qo'llab -quvvatlaymiz. Biz sizga o'z vaqtida yordam beramiz. Kafolat muddati davomida barcha ehtiyot qismlar sizga bepul taqdim etiladi.
Biz haqimizda



Agar sizga kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.
Issiq teglar: lehim pechi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji savdo
So'rov yuborish












