
Lehimlash to'lqin mashinasi
Tavsif
Lehimlash to'lqin mashinasibosilgan elektron platalarni ishlab chiqarishda qo'llaniladigan ommaviy eritish jarayoni.
Elektron plata eritilgan lehimli idish ustida o'tkaziladi, bunda nasos to'lqinli to'lqinga o'xshab ko'tarilgan lehim hosil qiladi.
Elektron plata ushbu to'lqin bilan aloqa qilganda, komponentlar plataga lehimlanadi.
To'lqinli lehim ikkala teshikli bosilgan kontaktlarning zanglashiga olib o'rnatilishi uchun ham, sirtga o'rnatish uchun ham qo'llaniladi.
Spetsifikatsiya
| Mahsulot nomi | Lehimlash to'lqin mashinasi |
| To'lqin | Ikki to'lqin |
| Qalay tank sig'imi | 200KG |
| Oldindan isitish | 800 mm (2 qism) |
| To'lqin balandligi | 12 mm |
| PCB konveyerining balandligi | 750±20 mm |
| Oldindan isitish zonalari | Xona harorati - 180 ℃ |
| Lehim harorati | Xona harorati - 300 ℃ |
| Mashina hajmi | 1800 * 1200 * 1500 mm |
| Qadoqlash hajmi | 2600 * 1200 * 1600 mm |
| O'tkazish tezligi | 0-1,2 m/min |
| Havo manbai | 4-7KG / CM212,5 l/min |
Bizning xizmatimiz
1. Turli bozorlarda yaxshi bilim maxsus talablarga javob berishi mumkin.
2.Xuzhou, Xitoyda joylashgan o'z zavodimiz bilan haqiqiy ishlab chiqaruvchi.
3.Kuchli professional texnik jamoa yuqori sifatli mahsulotlarni ishlab chiqarishni ta'minlaydi.
4.Maxsus xarajatlarni nazorat qilish tizimi eng qulay narxni ta'minlashni ta'minlaydi.
5.SMT sohasida boy tajriba.
Agar sizga kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.

Q1: Mahsulot haqida ma'lumotni qayerdan olishimiz mumkin?
Javob: Siz bizning veb-saytimizga quyidagi havolalar orqali kirishingiz mumkin:www.neodensmt.com.
Shuningdek, siz bizning xalqaro marketing guruhimizga murojaat qilishingiz mumkin.
Q2:Qadoqlash va tashish shaklini o'zgartirishni so'rashim mumkinmi?
Javob: Ha, biz sizning talabingizga binoan qadoqlash va tashish shaklini o'zgartirishimiz mumkin.
lekin siz bu davrda va spredlar davomida qilingan o'z xarajatlarini ko'tarib kerak.
Q3: Kotirovkani qachon olishim mumkin?
Javob: Biz sizning so'rovingizni olganimizdan keyin odatda 8 soat ichida taklif qilamiz.
Agar siz narxni olish uchun juda shoshilinch bo'lsangiz, iltimos, so'rovingiz ustuvorligini hisobga olishimiz uchun bizga ayting.
Biz haqimizda

ZhejiangNeoDenTechnology Co., LTD., 2010-yilda tashkil etilgan, SMTpick va joylashtirish mashinasi, qayta oqim pechkasi, stencil bosib chiqarish mashinasi, SMT ishlab chiqarish liniyasi va boshqa SMT mahsulotlariga ixtisoslashgan professional ishlab chiqaruvchi. Bizning o'z R&kuchaytirgichimiz bor; D jamoasi va o'z zavodimiz, o'zimizning boy tajribali R&D, yaxshi o'qitilgan ishlab chiqarishimizdan foydalanib, butun dunyo bo'ylab mijozlardan katta obro'-e'tibor qozondi.
Ushbu o'n yillikda biz butun dunyoda yaxshi sotilgan NeoDen4, NeoDen IN6, NeoDen K1830, NeoDen FP2636 va boshqa SMT mahsulotlarini mustaqil ravishda ishlab chiqdik. Hozirgacha biz 10 000 dan ortiq mashinalarni sotdik va ularni dunyoning 130 dan ortiq mamlakatlariga eksport qildik, bozorda yaxshi obro'ga ega bo'ldik. Bizning global ekotizimimizda biz eng yaxshi hamkorimiz bilan yanada yaqinroq savdo xizmatini, yuqori professionallikni ta'minlash uchun hamkorlik qilamiz. va samarali texnik yordam.


Agar sizga kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.
Issiq teglar: lehim to'lqin mashinasi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji
So'rov yuborish
