
SPI tekshirish uskunalari
Spetsifikatsiya
| Mahsulot nomi | SPI tekshirish uskunalari |
| Model | ND S1 |
| FOV | 48mm * 40mm (20 mkm) |
| Har bir kadrga ishlov berish vaqti | & lt;0,7s |
| Maksimal sinov balandligi | 400 μm |
| Lehim doirasi | 0,2 mm × 0,2 mm ~ 12 mm × 12 mm |
| Balandlikni aniqlash aniqligi | 1 μm |
| Takroriy (tovush, maydon, balandlik) | & lt;1 mkm |
| Tashqi o'lchamlar | L1090 * W1290 * H1534 mm |
| Og'irligi | 750 kg |
Mexanik
1. PCB uzatish tizimi: 900 ± 30 mm, substratni mahkamlash rejimi: chekka blokirovka plitasi, avtomatik taxta kirish va chiqish va sozlash tizimi, SMEMA bilan mos keladi
2. Mini PCB hajmi: 50mm × 50mm
3. Kompyuterning maksimal hajmi: 500mm×460mm
4. PCB qalinligi: 0,6 mm ~ 6 mm
5. Plitalar qirrasi yuqoriga: 3 mm pastga: 3 mm
6. Uzatish tezligi: 1500 mm/s (MAX)
7. Plitaning egilish kompensatsiyasi:<>
8. X/Yplatformasi:
Haydovchi uskunalari: AC servo vosita tizimi
Sozlash aniqligi:<1>1>
Harakat tezligi: 600 mm/s
Bizning xizmatimiz
1. PNP mashina maydonida ko'proq professional xizmat.
2. Yaxshi ishlab chiqarish qobiliyati.
3. Tanlash uchun har xil to'lov muddati: T / T, Western Union, L / C, Paypal
4. Yuqori sifat / Xavfsiz material / Raqobatbardosh narx
5. Kichik buyurtma mavjud
6. Tez javob berish
7. Ko'proq xavfsiz va tez tashish

Q1: Ommaviy ishlab chiqarish muddati haqida nima deyish mumkin?
Javob: Rostini aytsam, bu buyurtma miqdori va buyurtma bergan mavsumga bog'liq.
Umumiy buyurtma asosida har doim 15-30 kun.
Q2:Yuk tashishdan oldin mahsulotlar sinovdan o'tganmi?
Javob: Ha, albatta. Bizning barcha konveyer tasmalarimiz jo'natishdan oldin 100% QC bo'lgan.
Biz har kuni har bir partiyani sinovdan o'tkazamiz.
Q3:Raqobatchilar bilan solishtirganda sizning afzalligingiz nimada?
Javob: (1). Malakali ishlab chiqaruvchi
(2). Ishonchli sifat nazorati
(3). Raqobatbardosh narx
(4). Yuqori samaradorlik (24 * 7 soat)
(5). Yagona oyna xizmati
Biz haqimizda



Agar kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun uf bilan bog'laning.
Issiq teglar: spi tekshirish uskunalari, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji
So'rov yuborish
