
AOI avtomatik sinov mashinasi
AOI avtomatik sinov mashinasi

Tavsif
Aniqlash tizimi
Aniqlash loyihasi: Miss qismlar, kalay etishmayotgan, qisqa tutashuv, noto'g'ri payvandlash, noto'g'ri qismlar, o'ta teskari, yodgorlik, teskari tur va boshqalar.
Aniqlash elementi: Chip elementi (01005 dan ortiq), IC (0,3 mm)=qadam), oyoq FPCB komponentlari va boshqalar.
Tekshiriladigan o'lcham: L400*W320mm
Batafsil
| Mahsulot nomi | AOI avtomatik sinov mashinasi |
| PCB qalinligi | 0,3-8,0 mm (tenglikni egilishi: ≤3 mm) |
| PCB element balandligi | Yuqori 50 mm pastki 50 mm |
| Haydash uskunalari | Panasonic servo dvigateli |
| Harakat tizimi | Yuqori aniqlikdagi vintli + chiziqli er -xotin yo'riqnoma |
| Joylashtirish aniqligi | ≤10μm |
| Harakatlanish tezligi | Maks. 700 mm/sek |
| Quvvatlantirish manbai | AC220V 50 Gts 1800 Vt |
| Ekologik talablar | Harorat: 2 ~ 45 ℃, nisbiy namlik 25%-85%(sovuqsiz) |
| O'lchamlari | L875*W940*H1350 mm |
| Og'irligi | 600 kg |
Bizning Xizmat
Biz sizga nafaqat yuqori sifatli pnp mashinasini, balki sotishdan keyingi xizmatni ham yaxshi etkazib beramiz.
Yaxshi o'qitilgan muhandislar sizga har qanday texnik yordam ko'rsatadilar.
Sotishdan keyingi xizmat ko'rsatuvchi kuchli 10 ta muhandis 8 soat ichida mijozlarning so'rovlari va so'rovlariga javob berishi mumkin.
Professional echimlar ish kuni va dam olish kunlari 24 soat ichida taklif qilinishi mumkin.

Q1:To'lov shartlari' nima?
Javob: 100% T/T oldindan.
Q2: Sizning etkazib berish shartlaringiz qanday?
Javob: Biz EXW, FOB, CFR, CIF va boshqalarni qabul qilamiz.
Siz uchun eng qulay yoki iqtisodiy variantni tanlashingiz mumkin.
Q3: Sizning raqobatchilaringizdan nimasi ustun?
Javob: (1). Malakali ishlab chiqaruvchi
(2). Ishonchli sifat nazorati
(3). Raqobatbardosh narx
(4). Yuqori samarali ishlash (24*7 soat)
(5). Bir oyna xizmati
Biz haqimizda

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd.2010 yildan beri turli xil kichik yig'ish -yig'ish mashinalarini ishlab chiqaradi va eksport qiladi. O'zimizning boy tajribali R&D, yaxshi o'qitilgan ishlab chiqarishdan foydalangan holda, NeoDen butun dunyo bo'ylab mijozlar orasida katta obro'ga ega bo'ldi.
130 dan ortiq mamlakatlarda jahon miqyosida mavjud bo'lgan NeoDen PNP mashinalarining mukammal ishlashi, yuqori aniqligi va ishonchliligi ularni R&D, professional prototiplash va kichik va o'rta partiyali ishlab chiqarish uchun mukammal qiladi. Biz bir martalik SMT uskunalarini professional hal qilishni ta'minlaymiz.


Agar kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun uf bilan bog'laning.
Issiq teglar: aoi avtomatik sinov mashinasi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji savdo
So'rov yuborish
