
AOI mashinasi oflayn
Offline Aoi mashinasi tizimini aniqlash
Anyoza loyihasi: miss qismlar, qisqa tutashish, noto'g'ri payvandlash, noto'g'ri qismlar, noto'g'ri qismlar, yodgorlik, teskari tur va boshqalar.
Tanlov elementlari: chip elementi (01005 dan ortiq), IC (0,3 mm), fut fpcb komponentlari va boshqalar.
Tekshirilishi hajmi: l400 * w320mm
Tafsilotlar
| Mahsulot nomi | AOI mashinasi oflayn |
| PCB qalinligi | 0.3-8.0MM (PCB bükme: 3 mm ga teng yoki teng) |
| PCB elementining balandligi | Katta 50mm quyi 50mm |
| Drayv uskunalari | Panasonic Sero Motor |
| Motion tizimi | Yuqori aniq vidali + chiziqli hidli relslar |
| Joylashtirish aniqligi | 10 mkm dan kam yoki teng |
| Harakatlanuvchi tezlik | Max.700mm / sek |
| Quvvatlantirish manbai | AC220V 50HZ 1800W |
| Atrof-muhitga talablar |
Harorat: 2 ~ 45 daraja, Nisbiy namlik 25% -85% (Sovuqsiz) |
| O'lchamlari | L875 * w940 * h1350mm |
| Vazn | 600 kg |
Sifatni boshqarish
Bizda QK insoniyat inspektsiyasiga olib boradi.
Barcha mahsulotlar etkazib berishdan oldin tekshirilishi kerak edi. Biz tekshiruv va yakuniy inspektsiya qilamiz.
1. Barcha xom ashyo bizning fabrikamizga etib boradi.
2. Barcha bo'lak va logotiplar va ishlab chiqarish paytida barcha tafsilotlar tekshirildi.
3. Ishlab chiqarishda barcha qadoqlash tafsilotlari tekshirildi.
4. Barcha ishlab chiqarish sifati va qadoqlash tugagandan so'ng yakuniy tekshirish haqida belgilanadi.
Bir - ni ta'minlang

Biz haqimizda
zavod



Jejjiang Neoden Technology Co., Ltd. 2010 yilda tashkil etilgan, SMT tani va joylashtirish mashinasida ixtisoslashgan, SMT, Stencil bosib chiqarish mashinasi, SMT ishlab chiqarish liniyasi va boshqa SMT mahsulotlari. Bizda o'z boy tajribamizdan foydalanib, o'z boy tajribali R & D, yaxshi o'qitilgan mahsulotimizdan foydalanib, bugungi kunda yaxshi o'qitilgan mahsulotimizdan foydalanib, dunyo keng qamrovli mijozlardan katta obro'ga ega bo'ldi.
Biz buyuk odamlar va sheriklar neoddan katta kompaniyani tashkil etishiga va innovatsion, xilma-xillik va barqarorlik biz SMT avtomatlashtirish hamma joyda har qanday sevimli mashg'ulotlariga kirishini ta'minlaydi.
Sertifikatlash

ko'rgazma






Agar kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun UF bilan bog'laning.
TSS
1-savol. Qanday qilib buyurtma berishim mumkin?
Javob: Sizning savdo odamimizga buyurtma berish uchun murojaat qilishingiz mumkin.
Iltimos, talablarning tafsilotlarini iloji boricha aniqroq kiriting.
Shunday qilib, biz sizga birinchi marta taklifni yuborishimiz mumkin.
Dizayn yoki undan keyingi muhokama qilish uchun biz bilan Skype, Trypegar yoki QQ yoki WhatsApp yoki boshqa lahzali usullar yoki biron bir kechikish holatlari bilan bog'lanish yaxshiroqdir.
2-savol. Sizda - sotuv xizmati xizmatida bormi?
Javob: Ha, - sotuv xizmati, mijozlar shikoyatini ko'rib chiqish va mijozlar uchun muammoni hal qilish.
3-savol. Kotirovka qachon olishim mumkin?
Javob: Biz odatda sizning so'rovingizni olganimizdan keyin 8 soat ichida taklif qilamiz.
Agar siz narxni olish uchun juda shoshilinch bo'lsangiz, iltimos, sizning so'rovingiz ustuvorligini ko'rib chiqamiz.
Issiq teglar: AOI mashinasozlik oflayn, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji savdo
So'rov yuborish
