
Chiziq mashinasining aoi
Dasturiy ta'minot funktsiyasi
Signal aloqasi: Yuqori darajadagi signal interfeysi / qo'llab-quvvatlash 4.0 Tarmoq MES tizimi / NGBbuffer tizimi.
FOV: tahlil darajasiga ko'ra, mos ravishda: 32 * 20 mm2 (10 mkm); 42 * 30 mm2 (15 mkm); 55 * 42mm2 (20 mkm).
Tanlov funktsiyasi: OFF - liniya tizimi va texnik xizmat ko'rsatish tizimi.
Tafsilotlar
| Mahsulot nomi | Chiziq mashinasining aoi |
| PCB qalinligi | 0.3-8.0MM (PCB bükme: 3 mm ga teng yoki teng) |
| PCB elementining balandligi | Katta 50mm quyi 50mm |
| Drayv uskunalari | Panasonic Sero Motor |
| Motion tizimi | Yuqori aniq vidali + chiziqli hidli relslar |
| Joylashtirish aniqligi | 10 mkm dan kam yoki teng |
| Harakatlanuvchi tezlik | Max.700mm / sek |
| Quvvatlantirish manbai | AC220V 50HZ 1800W |
| Atrof-muhitga talablar |
Harorat: 2 ~ 45 daraja, Nisbiy namlik 25% -85% (Sovuqsiz) |
| O'lchamlari | L875 * w940 * h1350mm |
| Vazn | 600 kg |
Sifatni boshqarish
Bizda QK insoniyat inspektsiyasiga olib boradi.
Barcha mahsulotlar etkazib berishdan oldin tekshirilishi kerak edi.
Biz tekshiruv va yakuniy inspektsiya qilamiz.
1. Barcha xom ashyo bizning fabrikamizga etib boradi.
2. Barcha bo'lak va logotiplar va ishlab chiqarish paytida barcha tafsilotlar tekshirildi.
3. Ishlab chiqarishda barcha qadoqlash tafsilotlari tekshirildi.
4. Barcha ishlab chiqarish sifati va qadoqlash tugagandan so'ng yakuniy tekshirish haqida belgilanadi.
Bir - ni ta'minlang

Biz haqimizda
zavod



Zhejiang Neoden Technology Co., Ltd.2010 yilda tashkil etilgan, SMT Tanish va joylashtirish mashinasida ixtisoslashgan professional ishlab chiqaruvchi, pech, stencil bosib chiqarish mashinasi, SMT ishlab chiqarish liniyasi va boshqa SMT mahsulotlari. Bizda o'z boy tajribamizdan foydalanib, o'z boy tajribali R & D, yaxshi o'qitilgan mahsulotimizdan foydalanib, bugungi kunda yaxshi o'qitilgan mahsulotimizdan foydalanib, dunyo keng qamrovli mijozlardan katta obro'ga ega bo'ldi.
Ushbu o'n yillikda biz Neoden4, Neoden K1830, Neoden K1830, Neoden C1830, Neoden FP2636 va boshqa dunyodagi boshqa SMT mahsulotlari. Hozircha biz 10 000 000 ITS mashinalarini sotganimiz va ularni dunyoning 130 dan ortiq mamlakatlariga eksport qildik, bozorda yaxshi obro'ga ega ekanmiz. Bizning global ekotizimimizda biz eng yaxshi sherikimiz bilan yanada ko'proq savdo xizmatini, yuqori professional va samarali texnik yordamni amalga oshirish uchun qo'shilamiz.
Sertifikatlash

ko'rgazma






Agar kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun UF bilan bog'laning.
TSS
1-savol. Siz dasturiy ta'minotni yangilashlarni taqdim qilasizmi?
Javob: Bizning mashinamizni sotib olgan mijozlar, biz siz uchun bepul yangilanish dasturlarini taqdim etishimiz mumkin.
2-savol. Siz savdo kompaniymi yoki ishlab chiqaruvchimisiz?
Javob: Biz SMT mashinasi, Tanlash va joylashtirish mashinasida ixtisoslashgan professional ishlab chiqaruvchimiz, pech, skrina printeri, SMT ishlab chiqarish liniyasi va boshqa SMT mahsulotlari.
3-savol. MOQ?
Javob: 1 to'plam mashinasi, aralash tartib ham mamnun.
Issiq teglar: Texnik mashinalar, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji savdo
So'rov yuborish
