
AOI sinov mashinasi

Tavsif
MARK nuqtasi: Bir nechta markirovka nuqtalari kollajning bir nechta nuqtalarini qo'llab -quvvatlash va Bad Mark nuqtalarini qo'llab -quvvatlash uchun o'rnatilishi mumkin.
Kengaytma funktsiyasi: SAPR ma'lumotlari funktsiyasi, ikki tomonlama avtomatik identifikatsiyalash va aniqlash, avtomatik tramplin, shtrix kodli avtomatik identifikatsiya, SPC statistik funktsiyasi, ShopFloor tizimini qo'llab -quvvatlash va boshqalar.
Tafsilot
| Mahsulot nomi | AOI sinov mashinasi |
| PCB qalinligi | 0,3-8,0 mm (tenglikni egilishi: ≤3 mm) |
| PCB element balandligi | Yuqori 50 mm pastki 50 mm |
| Haydash uskunalari | Panasonic servo dvigateli |
| Harakat tizimi | Yuqori aniqlikdagi vintli + chiziqli er -xotin yo'riqnomalar |
| Joylashtirish aniqligi | ≤10μm |
| Harakatlanish tezligi | Maks. 700 mm/sek |
| Quvvatlantirish manbai | AC220V 50 Gts 1800 Vt |
| Ekologik talablar | Harorat: 2 ~ 45 ℃, nisbiy namlik 25%-85%(sovuqsiz) |
| O'lchamlari | L875*W940*H1350 mm |
| Og'irligi | 600 kg |
Bizning Xizmat
1. PNP mashinasozlik sohasida ko'proq professional xizmat
2. Yaxshi ishlab chiqarish qobiliyati
3. Tanlash uchun har xil to'lov muddati: T/T, Western Union, L/C, Paypal
4. Yuqori sifat/Xavfsiz material/Raqobatbardosh narx
5. Kichik buyurtma mavjud
6. Tez javob berish
7. Ko'proq xavfsiz va tezkor transport

Q1:Qanday qilib buyurtma berishim mumkin?
Javob: Buyurtma berish uchun siz har qanday sotuvchi bilan bog'lanishingiz mumkin. Iltimos, talablaringiz tafsilotlarini iloji boricha aniq qilib bering. Shunday qilib, biz sizga taklifni birinchi marta yuborishimiz mumkin.
Loyihalashtirish yoki muhokama qilish uchun, kechikishlar bo'lsa, biz bilan Skype, TradeManger yoki QQ yoki WhatsApp yoki boshqa tezkor usullar orqali bog'lanish yaxshiroqdir.
Q2:Sizning zavod aeroport va poezd stantsiyasidan qanchalik uzoqda?
Javob: Aeroportdan taxminan 2 soat, poezd stantsiyasidan taxminan 30 daqiqa. Biz sizni qabul qilishimiz mumkin.
Q3:Bu mahsulotlar jo'natishdan oldin sinovdan o'tkaziladimi?
Javob: Ha, albatta. Bizning barcha konveyerimiz yuk tashishdan oldin 100%QC edi. Biz har kuni har bir partiyani sinovdan o'tkazamiz.
Biz haqimizda



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. 2010 yildan buyon har xil kichik yig'ish -yig'ish mashinalarini ishlab chiqaradi va eksport qiladi. O'zimizning boy tajribali R& D, yaxshi o'qitilgan ishlab chiqarishdan foydalanib, NeoDen butun dunyo bo'ylab mijozlar orasida katta obro'ga ega bo'ladi. .
130 dan ortiq mamlakatlarda jahon miqyosida mavjud bo'lgan NeoDen PNP mashinalarining mukammal ishlashi, yuqori aniqligi va ishonchliligi ularni R&D, professional prototiplash va kichik va o'rta partiyali ishlab chiqarish uchun mukammal qiladi. Biz bir martalik SMT uskunalarini professional hal qilishni ta'minlaymiz.
Agar kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun uf bilan bog'laning.
Issiq teglar: aoi sinov mashinasi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji savdo
So'rov yuborish
