
Avtomatik stencil printer

Xususiyat
1. Aniq optik joylashishni aniqlash tizimi.
2. Aqlli tortish tizimi.
3. Yuqori samaradorlik va yuqori moslashuvchan shablonni tozalash tizimi.
4. HTGD Maxsus PCB qalinligi moslashtiruvchi tizimi.
5. Bosma eksa servo haydovchi.
6. 2D lehim pastasini bosib chiqarish sifatini tekshirish va SPC tahlil qilish.
Xususiyat
| Mahsulot nomi | Stencil uchun avtomatik printer |
| Kengashning maksimal o'lchami (X x Y) | 450 x 350 mm |
| Minimal taxta o'lchami (X x Y) | 50 mm x 50 mm |
| PCB qalinligi | 0,4 mm ~ 6 mm |
| Warpage | ≤1%diagonal |
| Kengashning maksimal og'irligi | 3 kg |
| Kengash chegarasi oralig'i | 3 mm gacha konfiguratsiya |
| Maksimal pastki bo'shliq | 20 mm |
| Erdan balandlikni uzatish | 900 ± 40 mm |
| O'tkazish tezligi | 1500 mm/s (maksimal) |
| Orbita yo'nalishini o'tkazish | L-R,R-L,L-L,R-R |
| Mashina og'irligi | Taxminan 1000 kg |
Tafsilotlar
Variantlar konfiguratsiyasi

Avtomatik lehim yopishtirish funktsiyasi
Belgilangan vaqtda va belgilangan nuqtada avtomatik ravishda lehim pastasini qo'shing
Mijozlar sifatli barqarorlik va uzoq muddatli uzluksiz bosib chiqarishni amalga oshirishlariga ishonch hosil qiling
Hosildorlikni oshirish

Avtomatik tarqatish funktsiyasi
Bosib chiqarilgandan so'ng, tenglikni to'g'ri taqsimlash, qalay tarqatish, chizish, to'ldirish va boshqa funktsional operatsiyalarni bajarish mumkin.

Vakuumli assimilyatsiya plitasining vazifasi
Kengashning deformatsiyasini samarali bartaraf etish uchun u har xil o'lchamdagi va qalinlikdagi tenglikni avtomatik ravishda qisib qo'yishi mumkin, qalayning teng bosilganligiga ishonch hosil qiling.

Magnit qoziq
Magnit adsorbsion pichoq, vintni joylashishini almashtiring, qulay va tez.

Q1:Siz savdo kompaniyasi yoki ishlab chiqaruvchisiz?
Javob: Biz SMT ishlab chiqarish liniyasida ixtisoslashgan professional ishlab chiqaruvchilarmiz.
Va biz o'z mahsulotlarimizni mijozlarimiz bilan to'g'ridan -to'g'ri savdo qilamiz.
Q2:OEM va ODM qila olasizmi?
Javob: Ha, OEM va ODM ikkalasi ham qabul qilinadi.
Q3:Narxni qachon olish mumkin?
Javob: Odatda sizning so'rovingizga 8 soatdan keyin xabar beramiz.
Biz haqimizda



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd.2010 yildan beri turli xil kichik yig'ish -yig'ish mashinalarini ishlab chiqaradi va eksport qiladi. O'zimizning boy tajribali R&D, yaxshi o'qitilgan ishlab chiqarishdan foydalangan holda, NeoDen butun dunyo bo'ylab mijozlar orasida katta obro'ga ega bo'ldi.
130 dan ortiq mamlakatlarda jahon miqyosida mavjud bo'lgan NeoDen PNP mashinalarining mukammal ishlashi, yuqori aniqligi va ishonchliligi ularni R&D, professional prototiplash va kichik va o'rta partiyali ishlab chiqarish uchun mukammal qiladi. Biz bir martalik SMT uskunalarini professional hal qilishni ta'minlaymiz.
Agar sizga kerak bo'lsa, iltimos, qo'shimcha ma'lumot uchun biz bilan bog'laning.
Issiq teglar: avtomatik stencil printer, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji savdo
So'rov yuborish
