
Avtomatik PCB lehim pastasi printeri
Avtomatik PCB lehim pastasi printeri
Xususiyatlari
1. To'g'ri optik joylashishni aniqlash tizimi.
2. Intellektual siljitish tizimi.
3. Yuqori samaradorlik va yuqori moslashuvchanlik stencilni tozalash tizimi.
4. HTGD Maxsus PCB qalinligi moslashuvchan tizimi.
5. Chop etish o'qi servo haydovchi.
6. 2D lehim pastasi bosib chiqarish sifatini tekshirish va SPC tahlili.
Spetsifikatsiya
| Mahsulot nomi | Avtomatik PCB lehim pastasi printeri |
| Kengashning maksimal hajmi (X x Y) | 450 mm x 350 mm |
| Minimal taxta hajmi (X x Y) | 50 mm x 50 mm |
| PCB qalinligi | 0.4mm~6mm |
| Warpage | Diagonal 1% dan kam yoki unga teng |
| Kengashning maksimal og'irligi | 3 kg |
| Kengash chegarasidagi bo'shliq | 3 mm gacha konfiguratsiya |
| Maksimal pastki bo'shliq | 20 mm |
| Erdan balandlikni uzatish | 900±40 mm |
| O'tkazish tezligi | 1500 mm/s (Maks.) |
| Orbita yo'nalishini uzatish | L-R,R-L,L-L,R-R |
| Mashinaning og'irligi | Taxminan 1000Kg |
Tafsilotlar
Standart konfiguratsiya
To'rt tomonlama yorug'lik manbai sozlanishi, yorug'lik intensivligi sozlanishi, yorug'lik bir xil.
Turli xil rangdagi tenglikni turlari uchun mos bo'lgan yaxshi identifikatsiya (shu jumladan notekis belgilar nuqtalari).
Yangi tozalash tizimi trafaret bilan to'liq aloqa qilishni ta'minlaydi.
Quruq, nam va vakuumning uchta tozalash usuli.
Yumshoq aşınmaya bardoshli kauchuk artib olish plitasi, yaxshilab tozalash.
Scraper Y o'qi aniqlik darajasini oshirish uchun vintli haydovchi orqali servo vosita haydovchisini qabul qiladi.
Operatsion barqarorligi va xizmat muddatini uzaytirish.
Aqlli dasturlashtiriladigan sozlama.
ikkita mustaqil to'g'ridan-to'g'ri motorli silkitgich.
o'rnatilgan aniq bosim nazorat qilish tizimi.
Bizning xizmatimiz
Mahsulot bo'yicha ko'rsatmalar bering.
YouTube video darsliklar.
Sotishdan keyingi tajribali texnik xodimlar, 24 soat onlayn xizmat.
o'z ishlab chiqarishimiz va SMT sanoatida 10 yildan ortiq tajribamiz bilan.
Biz mijozlarga eng tejamkor mahsulotlarni taqdim eta olamiz.
Bir martalik SMT yig'ish ishlab chiqarish liniyasini taqdim eting

TSS
Q1: Qanday qilib buyurtma berishim mumkin?
Javob: Buyurtma berish uchun har qanday sotuvchimiz bilan bog'lanishingiz mumkin.
Iltimos, talablaringiz tafsilotlarini iloji boricha aniq ko'rsating.
Shunday qilib, biz sizga taklifni birinchi marta yuborishimiz mumkin.
Loyihalash yoki keyingi muhokama qilish uchun, agar kechikishlar bo'lsa, Skype, TradeManger yoki QQ yoki WhatsApp yoki boshqa tezkor usullar bilan biz bilan bog'lanish yaxshiroqdir.
Q2:Mahsulotlaringiz nima?
A. SMT mashinasi, AOI, qayta oqimli pech, tenglikni yuklovchi, trafaretli printer.
Q3: Kotirovkani qachon olishim mumkin?
Javob: Biz sizning so'rovingizni olganimizdan keyin odatda 8 soat ichida taklif qilamiz.
Agar siz narxni olish uchun juda shoshilinch bo'lsangiz, iltimos, so'rovingiz ustuvorligini hisobga olishimiz uchun bizga ayting.
Biz haqimizda
Ko'rgazma

Sertifikatlar

Zavod

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd.2010 yildan beri turli xil kichik tanlash va joylashtirish mashinalarini ishlab chiqaradi va eksport qiladi. O'zimizning boy tajribali Ar-ge, yaxshi o'qitilgan ishlab chiqarishimizdan foydalangan holda, NeoDen butun dunyo bo'ylab mijozlardan katta obro'-e'tibor qozonadi.
Ushbu o'n yillikda biz mustaqil ravishda NeoDen4, NeoDen IN6, NeoDen K1830, NeoDen FP2636 va butun dunyoda yaxshi sotilgan SMT mahsulotlarini ishlab chiqdik. Hozirgacha biz 10 dan ortiq,{5}}dona mashinalarni sotdik va ularni dunyoning 130 dan ortiq mamlakatlariga eksport qildik va bozorda yaxshi obro'ga egamiz. Global ekotizimimizda biz eng yaxshi hamkorimiz bilan yanada yaqinroq savdo xizmati, yuqori professional va samarali texnik yordamni taqdim etish uchun hamkorlik qilamiz.
Agar sizga kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.
Issiq teglar: avtomatik pcb lehim pastasi printeri, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji
So'rov yuborish
