
To'liq avtomatik ekranli printer

Tavsif
To'g'ri optik joylashishni aniqlash tizimi.
Aqlli tozalash tizimi.
Yuqori samaradorlik va yuqori moslashuvchanlik stencil tozalash tizimi.
HTGD Maxsus PCB qalinligi moslashuvchan tizimi.
Chop etish o'qi servo haydovchi.
2D lehim pastasi bosib chiqarish sifatini tekshirish va SPC tahlili.
Spetsifikatsiya
| Mahsulot nomi | To'liq avtomatik ekranli printer |
| Kengashning maksimal hajmi (X x Y) | 450 mm x 350 mm |
| Minimal taxta o'lchami (X x Y) | 50 mm x 50 mm |
| PCB qalinligi | 0.4mm~6mm |
| Warpage | 1 foizdan kam yoki teng Diagonal |
| Maksimal taxta og'irligi | 3 kg |
| Kengash chegarasidagi bo'shliq | 3 mm gacha konfiguratsiya |
| Maksimal pastki bo'shliq | 20 mm |
| Erdan balandlikni uzatish | 900±40 mm |
| O'tkazish tezligi | 1500 mm/s (maksimal) |
| Orbita yo'nalishini uzatish | L-R, R-L, L-L, R-R |
| Mashinaning og'irligi | Taxminan 1000Kg |
Tafsilotlar

To'rt tomonlama yorug'lik manbai sozlanishi, yorug'lik intensivligi sozlanishi, yorug'lik bir xil.
Yaxshi identifikatsiya (shu jumladan notekis belgilar nuqtalari),
turli rangdagi tenglikni turlari uchun javob beradi.

Yangi tozalash tizimi trafaret bilan to'liq aloqa qilishni ta'minlaydi.
Quruq, nam va vakuumning uchta tozalash usuli.
Yumshoq aşınmaya bardoshli kauchuk artib olish plitasi, yaxshilab tozalash.

Scraper Y o'qi aniqlik darajasini oshirish uchun vintli haydovchi orqali servo vosita haydovchisini qabul qiladi.
Operatsion barqarorligi va xizmat muddatini uzaytirish.

Aqlli dasturlashtiriladigan sozlash.
ikkita mustaqil to'g'ridan-to'g'ri motorli silkitgich.
o'rnatilgan aniq bosimni nazorat qilish tizimi.
Bizning xizmatimiz
1. PNP mashinasi sohasida ko'proq professional xizmat.
2. Yaxshi ishlab chiqarish qobiliyati.
3. Tanlash uchun turli xil to'lov muddati: T / T, Western Union, L / C, Paypal.
4. Yuqori sifat / Xavfsiz material / Raqobatbardosh narx.
5. Kichik buyurtma mavjud.
6. Tez javob berish.
7. Ko'proq xavfsiz va tez tashish.

Q1: Sizning fabrikangizga tashrif buyurishim mumkinmi?
Javob: Sizning kelishingizni chin dildan tabriklaymiz.
Mamlakatingizdan uchishdan oldin bizga xabar bering.
Biz sizga yo'lni ko'rsatamiz va iloji bo'lsa sizni olib ketish uchun vaqt ajratamiz.
Q2: Qadoqlash va tashish shaklini o'zgartirishni so'rashim mumkinmi?
Javob: Ha, biz sizning so'rovingiz bo'yicha qadoqlash va tashish shaklini o'zgartirishimiz mumkin, ammo siz ushbu davr va spredlar davomida qilingan xarajatlarni o'z zimmangizga olishingiz kerak.
Q3:Raqobatchilar bilan solishtirganda sizning afzalligingiz nimada?
Javob: (1). Malakali ishlab chiqaruvchi
(2). Ishonchli sifat nazorati
(3). Raqobatbardosh narx
(4). Yuqori samaradorlik (24 * 7 soat)
(5). Yagona oyna xizmati
Biz haqimizda



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd.2010 yildan beri turli xil kichik yig'ish va joylashtirish mashinalarini ishlab chiqaradi va eksport qiladi. O'zimizning boy tajribali Ar-ge, yaxshi o'qitilgan ishlab chiqarishimizdan foydalangan holda, NeoDen butun dunyo bo'ylab mijozlardan katta obro'-e'tibor qozonadi.
130 dan ortiq mamlakatlarda global mavjudligi bilan NeoDen PNP mashinalarining mukammal ishlashi, yuqori aniqligi va ishonchliligi ularni Ar-ge, professional prototiplash va kichik va o'rta partiyalar ishlab chiqarish uchun mukammal qiladi. Biz bir martalik SMT uskunasining professional yechimini taqdim etamiz.
Agar sizga kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.
Issiq teglar: to'liq avtomatik ekranli printer, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji
So'rov yuborish
