
Avtomatik to'lqinli lehim mashinasi
Xususiyat
Isitish usuli: issiq shamol
Sovutish usuli: eksenel fan
O'tkazish yo'nalishi: Chap → O'ng
Haroratni nazorat qilish: PID+SSR
Mashinani boshqarish: Mitsubishi PLC+ Sensorli ekran
Oqim tankining hajmi: Maks 5,2L
Spray usuli: qadam motori+ST-6
Spetsifikatsiya
| Mahsulot nomi | Avtomatik to'lqinli lehim mashinasi |
| To'lqin | Ikki to'lqin |
| Qalay tank sig'imi | 180-200 kg |
| Oldindan isitish | 450 mm |
| To'lqin balandligi | 12 mm |
| PCB konveyerining balandligi | 750±20 mm |
| Oldindan isitish zonalari | Xona harorati - 180 ℃ |
| Lehim harorati | Xona harorati - 300 ℃ |
| Mashina hajmi | 1400 * 1200 * 1500 mm |
| Qadoqlash hajmi | 2200 * 1200 * 1600 mm |
| O'tkazish tezligi | 0-1,2 m/min |
| Havo manbai | 4-7KG / CM212,5 l/min |
Bizning xizmatimiz
1. PNP mashina maydonida ko'proq professional xizmat.
2. Yaxshi ishlab chiqarish qobiliyati.
3. Tanlash uchun turli xil to'lov muddati: T / T, Western Union, L / C, Paypal.
4. Yuqori sifat / Xavfsiz material / Raqobatbardosh narx.
5. Kichik buyurtma mavjud.
6. Tez javob berish.
7. Ko'proq xavfsiz va tez tashish.
Agar sizga kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.

Q1:Siz dasturiy ta'minot yangilanishlarini taqdim qilasizmi?
Javob: Mashinamizni sotib olgan mijozlar, biz siz uchun bepul dasturiy ta'minotni taklif qilishimiz mumkin.
Q2:Sizdan mashinani qanday qilib sotib olishim mumkin?
Javob: (1) Onlayn yoki elektron pochta orqali biz bilan maslahatlashing.
(2) Yakuniy narx, etkazib berish, to'lov usuli va boshqa shartlarni kelishib oling va tasdiqlang.
(3) Sizga perfroma hisob-fakturasini yuboring va buyurtmangizni tasdiqlang.
(4) To'lovni proforma-fakturaga qo'yilgan usul bo'yicha amalga oshiring.
(5) To'liq to'lovingizni tasdiqlaganingizdan so'ng, buyurtmangizni proforma hisob-fakturasi bo'yicha tayyorlaymiz. Yuk tashishdan oldin 100% sifat nazorati.
(6) Buyurtmani ekspress yoki havo yoki dengiz orqali yuboring.
Q3:Kafolat haqida nima deyish mumkin?
Javob: Biz bir yillik kafolatni qo'llab-quvvatlaymiz. Biz sizga o'z vaqtida yordam beramiz.
Barcha ehtiyot qismlar kafolat muddati davomida siz uchun bepul taqdim etiladi.
Biz haqimizda

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. 2010 yildan beri turli xil kichik tanlash va joylashtirish mashinalarini ishlab chiqaradi va eksport qiladi. O'zimizning boy tajribali R&D, yaxshi o'qitilgan ishlab chiqarishimizdan foydalangan holda, NeoDen butun dunyo bo'ylab mijozlar orasida katta obro' qozonadi. .
Biz ishonamizki, buyuk insonlar va hamkorlar NeoDenni ajoyib kompaniyaga aylantiradi va bizning innovatsiyalar, xilma-xillik va barqarorlikka sodiqligimiz SMT avtomatizatsiyasi hamma joyda har bir hobbi uchun ochiq bo‘lishini ta’minlaydi.
30+ sifat nazorati va texnik yordam muhandislari, 15+ yuqori darajadagi xalqaro savdo, mijozlarga 8 soat ichida o'z vaqtida javob berish, 24 soat ichida professional echimlarni taqdim etish.


Agar sizga kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.
Issiq teglar: avtomatik to'lqinli lehim mashinasi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji
So'rov yuborish
