
BGA rentgen apparati
Spetsifikatsiya
| Mahsulot nomi | NeoDen BGA rentgen apparati |
| Model | ND 56X |
| kuchlanish diapazoni | 40-90KV |
| Joriy diapazon | 10-200 μA |
| Maksimal chiqish quvvati | 8 W |
| Mikrofokus nuqtasi hajmi | 15μm |
| Maksimal namuna hajmi | 280mm × 320mm |
| Kirish quvvati | 220V 10A/110V 15A 50-60HZ |
| O'lchamlari | L850mm × W1000mm × H1700mm |
| Sof vazn haqida | 750 kg |
Tafsilotlar
X-ray trubkasi manbasining spetsifikatsiyasi
Muhrlangan mikrofokusli rentgen naychasini yozing
Yassi panelli detektor spetsifikatsiyasi
TFT Industrial Dynamic FPD turi
Bizning xizmatimiz
Mahsulot bo'yicha ko'rsatmalar bering
YouTube video darsliklar
Sotishdan keyingi tajribali texnik xodimlar, 24 soat onlayn xizmat
o'z ishlab chiqarishimiz va SMT sanoatida 10 yildan ortiq tajribamiz bilan,
Biz mijozlarga eng tejamkor mahsulotlarni taqdim eta olamiz.

Q1:Yetkazib berish muddati qanday?
Javob: Bizning oddiy etkazib berish muddati - FOB Shanxay.
Shuningdek, biz EXW, CFR, CIF, DDP, DDU va boshqalarni qabul qilamiz.
Biz sizga etkazib berish to'lovlarini taklif qilamiz va siz o'zingiz uchun eng qulay va samarali bo'lganini tanlashingiz mumkin.
Q2:To'lov shartlari qanday?
Javob: 100% T/T oldindan.
Q3: Qanday qilib buyurtma berishim mumkin?
Javob: Buyurtma berish uchun har qanday sotuvchimiz bilan bog'lanishingiz mumkin.
Iltimos, batafsil ma'lumot beringSizning talablaringiz iloji boricha aniq. Shunday qilib, biz y yuborishimiz mumkintaklif birinchi marta.
Loyihalash yoki keyingi muhokama qilish uchun, har qanday kechikishlar bo'lsa, Skype, TradeManger yoki QQ yoki WhatsApp yoki boshqa tezkor usullar bilan biz bilan bog'lanish yaxshiroqdir.
Biz haqimizda



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. 2010 yildan beri turli xil kichik tanlash va joylashtirish mashinalarini ishlab chiqaradi va eksport qiladi. O'zimizning boy tajribali R&D, yaxshi o'qitilgan ishlab chiqarishimizdan foydalangan holda, NeoDen butun dunyo bo'ylab mijozlar orasida katta obro' qozonadi. .
① Dunyo bo'ylab muvaffaqiyatli 10000+ mijozlar
② 30+ Osiyo, Yevropa, Amerika, Okeaniya va Afrikada qamrab olingan global agentlar
Agar kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun uf bilan bog'laning.
Issiq teglar: bga rentgen apparati, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji
So'rov yuborish
