NeoDen havoni qayta oqimli pech

Tavsif
1. Boshqaruv tizimi yuqori integratsiya, o'z vaqtida javob berish, kam ishlamay qolish darajasi va qulay texnik xizmat ko'rsatish xususiyatlariga ega.
2. Ish jarayonida oson yuklash uchun 40 ta ishchi fayl saqlanishi mumkin.
3. PCB lehimleme harorati egri chizig'i real vaqtda o'lchov asosida ko'rsatilishi mumkin.
4. Engil, miniatyura, professional sanoat dizayni, moslashuvchan dastur sayti, foydalanuvchilarga qulayroq.
Spetsifikatsiya
| Mahsulot nomi | NeoDen havoni qayta oqimli pech |
| Model | NeoDen IN12 |
| Isitish zonasi miqdori | Yuqori 6 / Pastki 6 |
| Sovutish foniy | Yuqori 4 |
| Konveyer tezligi | 50-600 mm/min |
| Harorat diapazoni | Xona harorati-300 daraja |
| Haroratning aniqligi | 1 daraja |
| PCB haroratining og'ishi | ±2 daraja |
| Maksimal lehim balandligi (mm) | 35 mm (PCB qalinligini o'z ichiga oladi) |
| Maksimal lehimlash kengligi (PCB kengligi) | 350 mm |
| Uzunlik jarayoni kamerasi | 1354 mm |
| Elektr ta'minoti | AC 220v / bir fazali |
| Mashina hajmi | L2300mm × W650mm × H1280mm |
| Isitish vaqti | 30 min |
| Sof og'irlik | 300 kg |
Xususiyatlari

12 ta isitish zonalari
Bir xil harorat
Yuqori haroratni nazorat qilish aniqligi

Sovutish zonasi
Aylanma havoning mustaqil dizayni
Tashqi muhit ta'sirini izolyatsiya qiladi

Energiyani tejash va ekologik toza
Payvandlash tutunini filtrlash tizimi
kam quvvat va ta'minot talablari

Operatsion paneli
Yashirin ekran dizayni
Tashish uchun qulay

Intellektual boshqaruv tizimi
Maxsus ishlab chiqilgan aqlli boshqaruv tizimi
Harorat egri chizig'ini ko'rsatish mumkin

Elegant ko'rinish
Yuqori darajadagi foydalanish muhitiga muvofiq
Yengil, miniatyura, professional
Bizning xizmatimiz
1. PNP mashinasi sohasida ko'proq professional xizmat.
2. Yaxshi ishlab chiqarish qobiliyati.
3. Tanlash uchun har xil to'lov muddati: T / T, Western Union, L / C, Paypal.
4. Yuqori sifat / Xavfsiz material / Raqobatbardosh narx.
5. Kichik buyurtma mavjud.
6. Tez javob berish.
7. Ko'proq xavfsiz va tez tashish.
Agar kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.

Q1: Kotirovkani qachon olishim mumkin?
Biz sizning so'rovingizni olganimizdan keyin odatda 8 soat ichida taklif qilamiz.
Agar siz narxni olish uchun juda shoshilinch bo'lsangiz, iltimos, so'rovingiz ustuvorligini hisobga olishimiz uchun bizga ayting.
Q2: Fabrikangiz aeroport va vokzaldan qanchalik uzoqda?
Javob: Aeroportdan mashinada taxminan 2 soat, vokzaldan esa taxminan 30 daqiqa.
Biz sizni olib keta olamiz.
Q3: Sotishdan keyingi xizmatingiz bormi?
Javob: Ha, sotishdan keyingi yaxshi xizmat, mijozlar shikoyatini ko'rib chiqish va mijozlar uchun muammolarni hal qilish.
Biz haqimizda

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd.2010 yildan buyon turli xil kichik tanlash va joylashtirish mashinalarini ishlab chiqaradi va eksport qiladi. O'zimizning boy tajribali Ar-ge, yaxshi o'qitilgan ishlab chiqarishimizdan foydalangan holda, NeoDen butun dunyo bo'ylab mijozlardan katta obro'-e'tibor qozonadi.
Global ekotizimimizda biz eng yaxshi hamkorlarimiz bilan yanada yaqinroq savdo xizmati, yuqori professional va samarali texnik yordamni taqdim etish uchun hamkorlik qilamiz.
① Dunyo bo'ylab muvaffaqiyatli 10 000 dan ortiq mijozlar
② Osiyo, Yevropa, Amerika, Okeaniya va Afrikada qamrab olingan 30 dan ortiq global agentlar
③ Ar-ge markazi: 25 va professional Ar-ge muhandislari bilan 3 ta ilmiy-tadqiqot bo'limi


Agar kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.
Issiq teglar: neoden havo oqimli pech, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji
So'rov yuborish



