BGA Reflow
NeoDen IN12BGA qayta ishlaydigan pech

Tavsif
1. Isitish trubkasi o'rniga yuqori quvvatli alyuminiy qotishma isitish plitasi, ham energiya tejaydigan, ham yuqori samarali, ham ko'ndalang harorat burilishlari bozorda shunga o'xshash qayta ishlaydigan pech mahsulotlariga nisbatan ancha kamayadi.
2. Issiqlik izolyatsiyasini himoya qilish dizayni, korpus harorati samarali boshqarilishi mumkin.
3. Yuqori sezuvchanlik harorat sensori bilan aqlli nazorat, haroratni samarali barqarorlashtirish mumkin.
4. Aqlli, maxsus ishlab chiqilgan aqlli boshqaruv tizimi, ishlatish uchun qulay va kuchli.
Xususiyat
| Mahsulot nomi | NeoDen BGA qayta ishlaydigan pech |
| Model | NeoDen IN12 |
| Isitish zonasi miqdori | Yuqori 6/pastga 6 |
| Sovutish muxlisi | Yuqori 4 |
| Konveyer tezligi | 50 ~ 600 mm/min |
| Harorat oralig'i | Xona harorati ~ 300 ℃ |
| Harorat aniqligi | 1℃ |
| PCB haroratining burilishi | ±2℃ |
| Maksimal lehim balandligi (mm) | 35 mm (PCB qalinligini o'z ichiga oladi) |
| Maksimal payvandlash kengligi (PCB kengligi) | 350 mm |
| Uzunlik jarayoni palatasi | Balandligi 1354 mm |
| Elektr ta'minoti | AC 220v/bir fazali |
| Mashina o'lchami | L2300mm × W650mm × H1280mm |
| Isitish vaqti | 30 min |
| Sof og'irlik | 300 kg |
Xususiyatlari

12 ta isitish zonasi
Yagona harorat
Yuqori haroratni nazorat qilish aniqligi

Sovutish zonasi
Mustaqil aylanma havo dizayni
Tashqi muhit ta'sirini izolyatsiya qiladi

Energiyani tejovchi& Ekologik toza
Payvandlash tutunini filtrlash tizimi
kam quvvat va ta'minot talablari

Operatsion paneli
Yashirin ekran dizayni
Tashish uchun qulay

Aqlli boshqaruv tizimi
Maxsus ishlab chiqilgan aqlli boshqaruv tizimi
Harorat egri chiziqli ko'rinishi mumkin

Elegant ko'rinish
Yuqori darajadagi foydalanish muhitiga muvofiq
Engil, miniatyuralash, professional
Bizning Xizmat
Biz sizga nafaqat yuqori sifatli qayta ishlaydigan pechni, balki sotishdan keyingi xizmatni ham yaxshi etkazib beramiz.
Yaxshi o'qitilgan muhandislar sizga har qanday texnik yordam ko'rsatadilar.
Sotishdan keyingi xizmat ko'rsatuvchi kuchli 10 ta muhandis 8 soat ichida mijozlarning so'rovlari va so'rovlariga javob berishi mumkin.
Professional echimlar ish kuni va dam olish kunlari 24 soat ichida taklif qilinishi mumkin.
Agar sizga kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.

Q1:Sizning etkazib berish shartlaringiz qanday?
Javob: EXW, FOB, CIF va boshqalar.
Q2: Qanday qilib buyurtma berishim mumkin?
Javob: Buyurtma berish uchun siz har qanday sotuvchi bilan bog'lanishingiz mumkin.
Iltimos, talablaringiz tafsilotlarini iloji boricha aniq qilib bering.
Shunday qilib, biz sizga taklifni birinchi marta yuborishimiz mumkin.
Loyihalashtirish yoki muhokama qilish uchun kechikish bo'lsa, biz bilan Skype, TradeManger yoki QQ yoki WhatsApp yoki boshqa tezkor usullar bilan bog'lanish yaxshiroqdir.
Q3:Qachon narxni olsam bo'ladi?
Javob: Odatda biz sizning so'rovingizni olgandan keyin 8 soat ichida taklif qilamiz.
Biz haqimizda

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd.2010 yildan beri turli xil kichik yig'ish -yig'ish mashinalarini ishlab chiqaradi va eksport qiladi. O'zimizning boy tajribali R&D, yaxshi o'qitilgan ishlab chiqarishdan foydalangan holda, NeoDen butun dunyo bo'ylab mijozlar orasida katta obro'ga ega bo'ldi.
Bizning global ekotizimimizda biz eng yaxshi hamkorlarimiz bilan savdo xizmatlarini, yuqori professional va samarali texnik yordamni taqdim etamiz.
① 2010 yilda tashkil etilgan, 200+ xodim, 8000+ kv.m. zavod
② NeoDen mahsulotlari: Smart seriyali PNP mashinasi, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, qayta ishlaydigan pech IN6, IN12, Lehim pastasi printeri FP2636, PM3040
③ Butun dunyo bo'ylab muvaffaqiyatli 10000+ mijozlar


Agar sizga kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.
Issiq teglar: bga reflow, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji savdo
So'rov yuborish



