
Offline SMT sinov mashinasi
Offline SMT sinov mashinasi
Aniqlash turi
Loqing osti pastasi, qopqoq, tovoq, ortiqcha lehim, ochiq zanjir va ifloslanish bor-yo'qligi kabi komponentlarning kamchiliklari;
Borish, ofset, parchalanish, qabr toshi, aylanma, aylanma, noto'g'ri qismlar, shikastlanish va hokazo kabi nuqsonlarni o'rnatish;
ortiqcha lehim, etarli bo'lmagan, soxta lehim yoki lehim ko'prigi va hk .;
va mis folga ifloslangan, qora yostiq, delaminatsiya, mis folga etishmayotgan va oksidlanish kabi PCB nuqsonlari.
Tasvirni aniqlash
Har xil tekshirish talablariga muvofiq parametrlarni (masalan, siljish, polarit, qisqa tutashuv va boshqalar) avtomatik ravishda o'rnating.
Tafsilot
| Mahsulot nomi | Oflayn SMT sinov mashinasi |
| Model | ND880 |
| PCB o'lchami | 50 * 50mm (min) - 400 * 360mm (max) |
| Rasmni qayta ishlash tezligi | 0402 chip <12m |
| Minimal qismi sinov | 0}}}} 402Chip & 0.4 pitch |
| Joylashuv aniqligi | 16 mkm dan kam yoki unga teng |
| Harakatlanuvchi tezlik | Maks.800mm/sek |
| Quvvatlantirish manbai | AC220V 50HZ 1800W |
| O'lchamlari | L1000 * W950 * H1580 mm |
| Vazn | 560 kg |
Bizning xizmatimiz
Mahsulot bo'yicha ko'rsatmalar bering
YouTube video darsliklar
Tajribali savdo texniklari, 24 soat onlayn xizmati
o'z ishlab chiqarishimiz va SMT sanoatida 10 yildan ortiq tajribamiz bilan
Biz mijozlarga eng tejamkor mahsulotlarni taqdim eta olamiz.
Bir martalik SMT yig'ish ishlab chiqarish liniyasini taqdim eting

TSS
Q1: Men ushbu turdagi mashinani birinchi marta ishlatganimda, ishlash osonmi?
Javob: Bizda kompyuterdan foydalanishni o'rgatish uchun ingliz tilidagi foydalanuvchi qo'llanmasi va video qo'llanma mavjud.
Agar hali ham savolingiz bo'lsa, pls elektron pochta / skype / whatapp / telefon / trademanager onlayn xizmati orqali biz bilan bog'laning.
Q2:Siz savdo kompaniymi yoki ishlab chiqaruvchimisiz?
Javob: Biz SMT mashinasi, Tanlash va joylashtirish mashinasida ixtisoslashgan professional ishlab chiqaruvchimiz, pech, skrina printeri, SMT ishlab chiqarish liniyasi va boshqa SMT mahsulotlari.
Q3:Ushbu mashinalardan foydalanish qiyinmi?
Javob: Yo'q, umuman qiyin emas.
Oldingi mijozlarimiz uchun eng ko'p 2 kun ichida mashinalarda ishlashni o'rganish kifoya.
Biz haqimizda
ko'rgazma






sertifikatlash

zavod



Neoden haqidagi tezkor dalillar
200+ kv.m kv.m. zavod
Neoden mahsulotlari: pnp mashinasi, neoden k1830, neoden4, neoden6, neoden6, TM240A, TM240A, TM240A, Printer FP2636, PHINT30401040
③ Dunyo bo'ylab muvaffaqiyatli 10000+ mijozlar
④ 30+ Global agentlar Osiyo, Yevropa, Amerika, Okeaniya va Afrikada qamrab olingan
⑤ R & D Center: 25+ Kasbiy R & D muhandislari
A CE bilan ro'yxatga olingan va 50+ patentlar
⑦ 30+ sifat nazorati va texnik yordam muhandislari, 15+ yuqori darajadagi xalqaro savdo, mijozlarga 8 soat ichida o‘z vaqtida javob berish, 24 soat ichida professional yechimlarni taqdim etish
Agar kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun UF bilan bog'laning.
Issiq teglar: SMT Test sinov mashinasi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji savdo
So'rov yuborish
