
SMT SPI mashinalari
Spetsifikatsiya
| Mahsulot nomi | SMT SPI mashinalari |
| Model | ND S1 |
| FOV | 48mm * 40mm (20 mkm) |
| Har bir kadrga ishlov berish vaqti | & lt;0,7s |
| Maksimal sinov balandligi | 400 μm |
| Lehim doirasi | 0,2 mm × 0,2 mm ~ 12 mm × 12 mm |
| Balandlikni aniqlash aniqligi | 1 μm |
| Takroriy (tovush, maydon, balandlik) | & lt;1 mkm |
| Tashqi o'lchamlar | L1090 * W1290 * H1534 mm |
| Og'irligi | 750 kg |
Dasturiy ta'minot tizimi:
Operatsion tizim: Windows 7 Ultimate 64 bit
1) Identifikatsiya tizimi:
Xususiyat: 3D rastrli kamera (ikki marta ixtiyoriy)
Operatsion interfeysi: grafik dasturlash, ishlatish uchun qulay, xitoy va ingliz tizimiga o'tish
Interfeys: 2D VA va 3D truecolor tasvir
MARK: 2 ta umumiy belgini tanlashi mumkin
2) Dastur: Gerber, SAPR kiritish, oflayn va qo'lda dasturni qo'llab-quvvatlash
Bizning xizmatimiz
Biz sizga nafaqat yuqori sifatli pnp mashinasini, balki sotishdan keyingi mukammal xizmatni ham taqdim etish uchun yaxshi holatdamiz.
Yaxshi o'qitilgan muhandislar sizga har qanday texnik yordamni taklif qilishadi.
10 ta muhandis sotuvdan keyingi xizmat ko'rsatish guruhi mijozlarning so'rovlari va so'rovlariga 8 soat ichida javob berishi mumkin.
Professional echimlar 24 soat ichida ham ish kuni, ham bayramlarda taklif qilinishi mumkin.

Q1: Siz savdo kompaniyasi yoki ishlab chiqaruvchisiz?
Javob: Biz SMT ishlab chiqarish liniyasiga ixtisoslashgan professional ishlab chiqaruvchilarmiz.
Va biz mahsulotlarimizni mijozlarimiz bilan bevosita savdo qilamiz.
Q2: OEM va ODM qila olasizmi?
Javob: Ha, OEM va ODM ikkalasi ham qabul qilinadi.
Q3:Narxni qachon olaman?
Javob: Odatda biz sizning so'rovingizdan keyin 8 soat ichida iqtibos keltiramiz.
Biz haqimizda



2010 yilda 100+ xodim bilan tashkil etilgan& 8000+ kv.m. mustaqil mulk huquqlari zavodi, standart boshqaruvni ta'minlash va eng iqtisodiy samaralarga erishish, shuningdek, xarajatlarni tejash.
NeoDen mashinalarini ishlab chiqarish, sifati va yetkazib berish bo'yicha kuchli qobiliyatlarni ta'minlash uchun o'zining ishlov berish markaziga, malakali montajchi, sinovchi va QC muhandislariga egalik qiladi.
TUV NORD tomonidan Idoralar sertifikatini ro'yxatdan o'tkazgan va tasdiqlagan barcha xitoylik ishlab chiqaruvchilar orasida yagona.
NeoDen barcha NeoDen mashinalari uchun umr bo'yi texnik yordam va xizmat ko'rsatishni ta'minlaydi, bundan tashqari, foydalanish tajribasi va foydalanuvchilarning haqiqiy kundalik so'roviga asoslangan dasturiy ta'minotni muntazam yangilash.
Agar kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun uf bilan bog'laning.
Issiq teglar: smt spi mashinalari, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji
So'rov yuborish
