PCB avtomatik printer
Tavsif
1. Aniq optik joylashishni aniqlash tizimi.
2. Aqlli tortish tizimi.
3. Yuqori samaradorlik va yuqori moslashuvchan shablonni tozalash tizimi.
4. HTGD Maxsus PCB qalinligi moslashtiruvchi tizimi.
5. Bosma eksa servo haydovchi.
6. 2D lehim pastasini bosib chiqarish sifatini tekshirish va SPC tahlil qilish.
Xususiyat
| Mahsulot nomi | PCB avtomatik printer |
| Kengashning maksimal o'lchami (X x Y) | 450 x 350 mm |
| Minimal taxta o'lchami (X x Y) | 50 mm x 50 mm |
| PCB qalinligi | 0,4 mm ~ 6 mm |
| Warpage | ≤1% diagonal |
| Kengashning maksimal og'irligi | 3 kg |
| Kengash chegarasi orasidagi bo'shliq | 3 mm gacha konfiguratsiya |
| Maksimal pastki bo'shliq | 20 mm |
| Erdan balandlikni uzatish | 900 ± 40 mm |
| O'tkazish tezligi | 1500 mm/s (maksimal) |
| Orbita yo'nalishini o'tkazish | L-R, R-L, L-L, R-R |
| Mashina og'irligi | Taxminan 1000 kg |
Tafsilotlar

Aniq optik joylashishni aniqlash tizimi
Yaxshi identifikatsiya
Yorug'lik intensivligi sozlanishi
To'rt tomonlama yorug'lik manbai sozlanishi

Bosma eksa servo haydovchi
Aniqlik darajasini yaxshilash
Yaxshi bosib chiqarishni boshqarish platformasini ta'minlang
operatsion barqarorlik, xizmat muddatini uzaytirish

Shablonni tozalash tizimi
Yumshoq aşınmaya bardoshli kauchuk tozalovchi plastinka
Quruq, nam va vakuumli tozalash usullari
Yaxshilab tozalash, qulay demontaj qilish

Aqlli tozalash tizimi
Dasturlashtiriladigan aqlli sozlash
O'rnatilgan aniq bosim nazorat qilish tizimi
To'g'ridan -to'g'ri ishlaydigan ikkita mustaqil dvigatel

PCB qalinligi moslashtiruvchi tizimi
Aqlli, tezkor, sodda va ishonchli tuzilishga ega

Lehim pastasini bosib chiqarish sifatini tekshirish
2D funktsiyasi bosib chiqarishdagi nuqsonlarni tezda aniqlay oladi
Aniqlash nuqtalarini o'zboshimchalik bilan oshirish mumkin
Bizning Xizmat
1. Har xil bozorda yaxshi bilimlar maxsus talablarga javob berishi mumkin.
2. Xitoyning Xuzhou shahrida joylashgan o'z zavodimiz bilan haqiqiy ishlab chiqaruvchi.
3. Kuchli professional texnik guruh yuqori sifatli mahsulotlarni ishlab chiqarishni ta'minlaydi.
4. Maxsus xarajatlarni nazorat qilish tizimi eng maqbul narxni ta'minlaydi.
5. SMT sohasida boy tajriba.

Q1:Men bunday mashinani birinchi marta ishlataman, ishlatish osonmi?
Javob: Ha. Mashinadan qanday foydalanishni ko'rsatadigan inglizcha qo'llanma va qo'llanma videosi mavjud.
Mashinani ishlatish jarayonida shubha tug'ilsa, iltimos biz bilan bog'laning.
Shuningdek, biz chet elda xizmat ko'rsatamiz.
Q2:Qanday qilib to'layman?
Javob: Do'stim, ko'p yo'llari bor.
T/T (biz buni afzal ko'ramiz), Western Union, PayPal, o'zingiz yoqtirganini tanlang.
Q3: Mashinani sozlashimiz mumkinmi?
Javob: Albatta. Bizning barcha mashinalarimiz moslashtirilishi mumkin.
Biz haqimizda

ZhejiangNeoDenTechnology Co., LTD., 2010 yilda tashkil etilgan, SMTpick va joylashtirish mashinasi, qayta ishlaydigan pech, stencil bosib chiqarish mashinasi, SMT ishlab chiqarish liniyasi va boshqa SMT mahsulotlariga ixtisoslashgan professional ishlab chiqaruvchi. Bizda o'z R& bor; D jamoasi va o'z fabrikasi, o'z boy tajribali R& D, yaxshi o'qitilgan ishlab chiqarishdan foydalanib, butun dunyo bo'ylab mijozlar orasida katta obro 'qozondi.
Bu o'n yil ichida biz mustaqil ravishda NeoDen4, NeoDen IN6, NeoDen K1830, NeoDen FP2636 va boshqa SMT mahsulotlarini ishlab chiqdik, ular butun dunyoda yaxshi sotildi. Hozirgacha biz 10,000 dona mashinani sotdik va ularni dunyoning 130 dan ortiq mamlakatlariga eksport qildik va bozorda yaxshi obro'ga ega bo'ldik. Bizning global ekosistemamizda biz eng yaxshi hamkorimiz bilan yopiq savdo xizmati, yuqori professional va samarali texnik yordam ko'rsatish uchun hamkorlik qilamiz.


Agar sizga kerak bo'lsa, iltimos, qo'shimcha ma'lumot uchun biz bilan bog'laning.
Issiq teglar: pcb avtomatik printer, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji savdo
So'rov yuborish




