PCB bosib chiqarish mashinasi
PCB bosib chiqarish mashinasi

Tavsif
1. Aniq optik joylashishni aniqlash tizimi.
2. Aqlli tortish tizimi.
3. Yuqori samaradorlik va yuqori moslashuvchan shablonni tozalash tizimi.
4. HTGD Maxsus PCB qalinligi moslashtiruvchi tizimi.
5. Bosma eksa servo haydovchi.
6. 2D lehim pastasini bosib chiqarish sifatini tekshirish va SPC tahlil qilish.
Xususiyat
| Mahsulot nomi | PCB bosib chiqarish mashinasi |
| Kengashning maksimal o'lchami (X x Y) | 450 x 350 mm |
| Minimal taxta o'lchami (X x Y) | 50 mm x 50 mm |
| PCB qalinligi | 0,4 mm ~ 6 mm |
| Warpage | ≤1% diagonal |
| Kengashning maksimal og'irligi | 3 kg |
| Kengash chegarasi orasidagi bo'shliq | 3 mm gacha konfiguratsiya |
| Maksimal pastki bo'shliq | 20 mm |
| Erdan balandlikni uzatish | 900 ± 40 mm |
| O'tkazish tezligi | 1500 mm/s (maksimal) |
| Orbita yo'nalishini o'tkazish | L-R,R-L,L-L,R-R |
| Mashina og'irligi | Taxminan 1000 kg |
Tafsilotlar

Aniq optik joylashishni aniqlash tizimi
Yaxshi identifikatsiya
Yorug'lik intensivligi sozlanishi
To'rt tomonlama yorug'lik manbai sozlanishi

Bosma eksa servo haydovchi
Aniqlik darajasini yaxshilash
Yaxshi bosib chiqarishni boshqarish platformasini ta'minlang
operatsion barqarorlik, xizmat muddatini uzaytirish

Shablonni tozalash tizimi
Yumshoq aşınmaya bardoshli kauchuk tozalovchi plastinka
Quruq, nam va vakuumli tozalash usullari
Yaxshilab tozalash, qulay demontaj qilish

Aqlli tozalash tizimi
Dasturlashtiriladigan aqlli sozlash
O'rnatilgan aniq bosim nazorat qilish tizimi
To'g'ridan -to'g'ri ishlaydigan ikkita mustaqil dvigatel

PCB qalinligi moslashtiruvchi tizimi
Aqlli, tezkor, sodda va ishonchli tuzilishga ega

Lehim pastasini bosib chiqarish sifatini tekshirish
2D funktsiyasi bosib chiqarishdagi nuqsonlarni tezda aniqlay oladi
Aniqlash nuqtalarini o'zboshimchalik bilan oshirish mumkin
Bizning Xizmat
1. PNP mashina maydonida ko'proq professional xizmat.
2. Yaxshi ishlab chiqarish qobiliyati.
3. Tanlash uchun har xil to'lov muddati: T/T, Western Union, L/C, Paypal.
4. Yuqori sifat/Xavfsiz material/Raqobatbardosh narx.
5. Kichik buyurtma mavjud.
6. Tez javob berish.
7. Ko'proq xavfsiz va tezkor transport.

Q1:Bunday mashinani birinchi marta ishlatishim osonmi?
Javob: Bizda mashinadan qanday foydalanishni o'rgatish uchun ingliz tilida foydalanuvchi qo'llanmasi va ko'rsatma videosi bor.
Agar sizda hali ham savol bo'lsa, pls biz bilan elektron pochta / skype / whatapp / phone / trademanager onlayn xizmati orqali bog'laning.
Q2:Siz qanday mahsulotlarni sotasiz?
Javob: Bizning kompaniyamiz quyidagi mahsulotlar bilan shug'ullanadi:
SMT uskunalari
SMT aksessuarlari: oziqlantiruvchilar, oziqlantiruvchi qismlar
SMTnozzles, nozullarni tozalash mashinasi, ko'krak filtri.
Biz haqimizda
Zavod

Sertifikatlash

Ko'rgazma

Agar sizga kerak bo'lsa, iltimos, qo'shimcha ma'lumot uchun biz bilan bog'laning.
Issiq teglar: pcb bosma mashinasi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji savdo
So'rov yuborish






