SMD Reflow pechi
Xususiyat
Isitish trubkasi o'rniga yuqori samarali alyuminiy qotishma isitish plitasi, ham energiya tejaydigan, ham yuqori samarali, ham ko'ndalang harorat burilishlari bozorda shunga o'xshash qayta ishlaydigan pechlar mahsulotlariga nisbatan ancha kamayadi.
Professional va noyob 4 tomonlama taxtali sirt haroratini kuzatish tizimi, har qanday murakkab elektron mahsulotlarni samarali bartaraf eta oladigan, haqiqiy ish vaqtida o'z vaqtida va keng qamrovli ma'lumotlarni qaytarib berishi mumkin.
Ichki termostat zanglamaydigan po'latdan yasalgan, u ekologik toza va o'ziga xos hidga ega emas. Issiqlik yo'qotilishining oldini olish uchun ichki tomonlari paxta yalıtımı bilan jihozlangan.
Boshqarish tizimi import qilingan chiplarni qabul qiladi va haroratni nazorat qilish aniqligi ± 0,5%ga etadi.
Xususiyat
| Mahsulot nomi | NeoDen IN12 SMD qayta ishlaydigan pech |
| Model | NeoDen IN12 |
| Isitish zonasi miqdori | Yuqori 6/pastga 6 |
| Sovutish muxlisi | Yuqori 4 |
| Konveyer tezligi | 50 ~ 600 mm/min |
| Harorat oralig'i | Xona harorati ~ 300 ℃ |
| Harorat aniqligi | 1℃ |
| PCB haroratining burilishi | ±2℃ |
| Maksimal lehim balandligi (mm) | 35 mm (PCB qalinligini o'z ichiga oladi) |
| Maksimal payvandlash kengligi (PCB kengligi) | 350 mm |
| Uzunlik jarayoni palatasi | Balandligi 1354 mm |
| Elektr ta'minoti | AC 220v/bir fazali |
| Mashina o'lchami | L2300mm × W650mm × H1280mm |
| Isitish vaqti | 30 min |
| Sof og'irlik | 300 kg |
Xususiyatlari

Energiyani tejash va atrof -muhitni muhofaza qilish
O'rnatilgan payvandlash tutunini filtrlash tizimi
kam quvvat sarfi
kam quvvat talablari

Foydalanish xavfsizroq
Yuqori harorat qopqog'i ochilganda avtomatik ravishda cheklanadi
operatorlarning shaxsiy xavfsizligini samarali ta'minlash.

Aqlli boshqaruv tizimi
Maxsus ishlab chiqilgan aqlli boshqaruv tizimi
Professional va noyob 4 tomonlama taxta sirtining haroratini kuzatish tizimi
Haqiqiy vaqtda PCB lehim harorati o'lchanadi

Elegant ko'rinish
Yuqori darajadagi foydalanish muhitiga ko'proq mos keladi
Engil, miniatürizatsiya, professional sanoat dizayni
Chiroyli va oqlangan ko'rsatkichlar dizayni
Bizning Xizmat
Qadoqlash va bosib chiqarish mahsulotlarini eksport qilish sohasida ko'proq professional xizmat.
Yaxshi ishlab chiqarish qobiliyati.
Tanlash uchun har xil to'lov muddati: T/T, Western Union, L/C, Paypal.
Yuqori sifat/Xavfsiz material/Raqobatbardosh narx.
Kichik buyurtma mavjud.
Tez javob.
Tezroq va xavfsiz transport.
Agar sizga kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.

Q1: Ommaviy ishlab chiqarish uchun etkazib berish muddati qanday?
Javob: Taxminan 15-30 kun.
Q2: Sizning zavod aeroport va poezd stantsiyasidan qanchalik uzoqda?
Javob: Aeroportdan taxminan 2 soat, poezd stantsiyasidan taxminan 30 daqiqa.
Biz sizni olib ketishimiz mumkin.
Q3:Sizning etkazib berish shartlaringiz qanday?
Javob: Biz EXW, FOB, CFR, CIF va boshqalarni qabul qilamiz. Siz uchun eng qulay yoki iqtisodiy jihatdan qulay bo'lganini tanlashingiz mumkin.
Biz haqimizda



NeoDen haqida tezkor ma'lumotlar:
① 2010 yilda tashkil etilgan, 200+ xodim, 8000+ kv.m. zavod
ENeoDen mahsulotlari: Smart seriyali PNP mashinasi, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, qayta ishlovchi pech IN6, IN12, lehimli yopishtiruvchi printer FP2636, PM3040
③ Dunyo bo'ylab 10000+ mijozlar muvaffaqiyatli
④30+ Osiyo, Evropa, Amerika, Okeaniya va Afrikada qamrab olingan global agentlar
[R& D Markazi: 3 ta& D bo'limlari 25+ professional R& D muhandislari bilan.
CE Idoralar ro'yxati va 50+ patentga ega
30+ sifat nazorati va texnik qo'llab -quvvatlash muhandislari, 15+ yuqori darajadagi xalqaro savdo, mijozlarga 8 soat ichida o'z vaqtida javob berish, 24 soat ichida professional echimlar.
Agar sizga kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.
Issiq teglar: smd reflow pechi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji savdo
So'rov yuborish




