Qayta oqim lehim pechi
NeoDen IN12Qayta tiklanadigan lehim pechi

Xususiyat
1. Isitish modulining noyob dizayni yuqori haroratni nazorat qilish aniqligi, termal kompensatsiya maydonida bir xil harorat taqsimoti, yuqori termal kompensatsiya samaradorligi va kam quvvat sarfi xususiyatlariga ega.
2. PCB lehim harorati egri chizig'ini real vaqtda o'lchash asosida ko'rsatish mumkin.
3. Mustaqil aylanma havo konstruktsiyali sovutish zonasi tashqi muhitning ichki harorat kameralariga ta'sirini butunlay izolyatsiya qiladi.
4. Meshchain va konveyer o'rtasidagi to'g'ridan -to'g'ri aloqani amalga oshirish uchun maxsus ishlab chiqilgan PCB qo'llanma qurilmasi.
Xususiyat
| Mahsulot nomi | NeoDen IN12 reflow lehimli pech |
| Model | NeoDen IN12 |
| Isitish zonasi miqdori | Yuqori 6/pastga 6 |
| Sovutish muxlisi | Yuqori 4 |
| Konveyer tezligi | 50 ~ 600 mm/min |
| Harorat oralig'i | Xona harorati ~ 300 ℃ |
| Harorat aniqligi | 1℃ |
| PCB haroratining burilishi | ±2℃ |
| Maksimal lehim balandligi (mm) | 35 mm (PCB qalinligini o'z ichiga oladi) |
| Maksimal payvandlash kengligi (PCB kengligi) | 350 mm |
| Uzunlik jarayoni palatasi | Balandligi 1354 mm |
| Elektr ta'minoti | AC 220v/bir fazali |
| Mashina o'lchami | L2300mm × W650mm × H1280mm |
| Isitish vaqti | 30 min |
| Sof og'irlik | 300 kg |
Xususiyatlari
![]() | Energiyani tejash va atrof -muhitni muhofaza qilish O'rnatilgan payvandlash tutunini filtrlash tizimi kam quvvat sarfi kam quvvat talablari |
Aqlli boshqaruv tizimi Maxsus ishlab chiqilgan aqlli boshqaruv tizimi Professional va noyob 4 tomonlama taxta sirtining haroratini nazorat qilish tizimi Haqiqiy vaqtda o'lchash PCB lehim harorati | ![]() |
![]() | Elegant ko'rinish Yuqori darajadagi foydalanish muhitiga ko'proq mos keladi Engil, miniatürizatsiya, professional sanoat dizayni Chiroyli va oqlangan ko'rsatkichlar dizayni |
Foydalanish xavfsizroq Yuqori harorat qopqog'i ochilganda avtomatik ravishda cheklanadi operatorlarning shaxsiy xavfsizligini samarali ta'minlash. | ![]() |
Bizning Xizmat
1. Har xil bozorda yaxshi bilimlar maxsus talablarga javob berishi mumkin.
2. Huzhou, Xitoyda joylashgan o'z zavodimiz bilan haqiqiy ishlab chiqaruvchi
3. Kuchli professional texnik guruh yuqori sifatli mahsulotlarni ishlab chiqarishni ta'minlaydi.
4. Maxsus xarajatlarni nazorat qilish tizimi eng maqbul narxni ta'minlaydi.
5. SMT sohasida boy tajriba.
Agar sizga kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.

Q1: Bu mahsulotlar jo'natishdan oldin sinovdan o'tkaziladimi?
Javob: Ha, albatta. Bizning barcha konveyerimiz yuk tashishdan oldin 100%QC edi. Biz har kuni har bir partiyani sinovdan o'tkazamiz.
Q2:Sizning sifat kafolatingiz qanday?
Javob: Biz mijozlarga 100% sifat kafolatiga egamiz. Biz har qanday sifat muammosi uchun javobgar bo'lamiz.
Q3:Sizning raqobatchilaringizdan nimasi ustun?
Javob: (1). Malakali ishlab chiqaruvchi
(2). Ishonchli sifat nazorati
(3). Raqobatbardosh narx
(4). Yuqori samarali ishlash (24*7 soat)
(5). Bir oyna xizmati
Biz haqimizda



NeoDen haqida tezkor ma'lumotlar:
① 2010 yilda tashkil etilgan, 200+ xodim, 8000+ kv. zavod
②NeoDen mahsulotlari: Smart seriyali PNP mashinasi, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7,, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, qayta ishlovchi pech IN6, IN12, lehimli yopishtiruvchi printer FP2636, PM3040
③ Dunyo bo'ylab 10000+ mijozlar muvaffaqiyatli
④30+ Osiyo, Evropa, Amerika, Okeaniya va Afrikada qamrab olingan global agentlar
[R& D Markazi: 3 ta& D bo'limlari 25+ professional R& D muhandislari bilan.
CE Idoralar ro'yxati va 50+ patentga ega
30+ sifat nazorati va texnik qo'llab -quvvatlash muhandislari, 15+ yuqori darajadagi xalqaro savdo, mijozlarga 8 soat ichida o'z vaqtida javob berish, 24 soat ichida professional echimlar.
Agar sizga kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.
Issiq teglar: reflow lehimli pech, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji savdo
So'rov yuborish







