
SMT yuklagich
Tavsif
Xususiyatlari
1. PLC boshqaruv tizimi, yuqori samarali fotoelektrik sensor, vosita.
2. Insoniyat boshqaruv paneli (moslashtirilgan sensorli ekran paneli) ishlashi.
3. Ikkita jurnal masofasi sozlanishi. (10, 20, 30, 40 mm)
4. Chapdan o'ngga yo'nalish (o'ngdan chapga moslashtirilgan).
5. Standart rozetka, boshqa uskunalar bilan oson ulanish.
Spetsifikatsiya
| Mahsulot nomi | SMT yuklagich |
| Model | BLF-330B |
| PCB hajmi (L * W) | 50*50-460*330mm |
| Jurnal hajmi (L*W*H) | 460*400*563 |
| Yuklash vaqti | Taxminan 6 soniya |
| Vaqt o'tishi bilan jurnal o'zgarishi | Taxminan 25 soniya |
| Quvvat manbai va iste'moli | 100-230VAC (moslashtirilgan), 1ph, maksimal 300VA |
| Havo bosimi va iste'moli | 4-6 bar, maksimal 10L/min |
| PCB qalinligi | Minimal 0,4 mm |
| Tashish balandligi (mm) | 900±30 (yoki moslashtirilgan) |
| Hajmi (L*W*H) | 1670mm * 850mm * 1250mm |
| Og'irligi | 185 kg |
Bizning xizmatimiz
1. Turli bozorlarda yaxshi bilim maxsus talablarga javob berishi mumkin.
2. Xitoyning Huzhou shahrida joylashgan o'z zavodimiz bilan haqiqiy ishlab chiqaruvchi.
3. Kuchli professional texnik guruh yuqori sifatli mahsulotlarni ishlab chiqarishni ta'minlaydi.
4. Maxsus xarajatlarni nazorat qilish tizimi eng qulay narxni ta'minlashni ta'minlaydi.
5. SMT sohasida boy tajriba.
Agar kerak bo'lsa, iltimos, davom etingqo'shimcha ma'lumot olish uchun bizga murojaat qiling.

Q1:Sizdan qanday qilib mashina sotib olsam bo'ladi?
Javob: (1) Onlayn yoki elektron pochta orqali biz bilan maslahatlashing.
(2) Yakuniy narx, etkazib berish, to'lov usuli va boshqa shartlarni kelishib oling va tasdiqlang.
(3) Sizga perfroma hisob-fakturasini yuboring va buyurtmangizni tasdiqlang.
(4) To'lovni proforma-fakturaga qo'yilgan usul bo'yicha amalga oshiring.
(5) To'liq to'lovingizni tasdiqlaganingizdan so'ng, buyurtmangizni proforma hisob-fakturasi bo'yicha tayyorlaymiz. Va jo'natishdan oldin 100 foiz sifat nazorati.
(6) Buyurtmani ekspress yoki havo yoki dengiz orqali yuboring.
Q2: Qanday mahsulotlarni sotasiz?
Javob: Bizning kompaniyamiz quyidagi mahsulotlar bilan shug'ullanadi:
SMT uskunalari
SMT aksessuarlari: oziqlantiruvchilar, oziqlantiruvchi qismlar
SMT nozullari, nozullarni tozalash mashinasi, ko'krak filtri
Biz haqimizda



Agar kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.
Issiq teglar: smt loader, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji
So'rov yuborish
