SMT uchun qayta oqimli pech
SMT uchun NeoDen IN12 qayta oqimli pech
Xususiyat
-
Nazorat tizimi yuqori integratsiya, o'z vaqtida javob berish, past ishlamay qolish darajasi va qulay texnik xizmat ko'rsatish xususiyatlariga ega.
-
Isitish modulining noyob dizayni yuqori haroratni nazorat qilish aniqligi, termal kompensatsiya zonasida bir xil harorat taqsimoti, yuqori issiqlik kompensatsiyasi samaradorligi va kam quvvat iste'moli xususiyatlariga ega.
-
Professional va noyob 4-bort sirt harorati monitoringi tizimi har qanday murakkab elektron mahsulotlar bilan samarali kurashishi mumkin bo'lgan haqiqiy ishda o'z vaqtida va keng qamrovli ma'lumotlarni taqdim etishi mumkin.
Spetsifikatsiya
| Mahsulot nomi | SMT uchun NeoDen IN12 qayta oqimli pech |
| Model | NeoDen IN12 |
| Isitish zonasi miqdori | Yuqori 6 / Pastki 6 |
| Sovutish foniy | Yuqori 4 |
| Konveyer tezligi | % 7b{0}} mm/min |
| Harorat diapazoni | Xona harorati-300 daraja |
| Haroratning aniqligi | 1 daraja |
| PCB haroratining og'ishi | ±2 daraja |
| Maksimal lehim balandligi (mm) | 35 mm (PCB qalinligini o'z ichiga oladi) |
| Maksimal lehimlash kengligi (PCB kengligi) | 350 mm |
| Uzunlik jarayoni kamerasi | 1354 mm |
| Elektr ta'minoti | AC 220v / bir fazali |
| Mashina hajmi | L2300mm × W650mm × H1280mm |
| Isitish vaqti | 30 min |
| Sof og'irlik | 300 kg |
Xususiyatlari

12 ta isitish zonalari
Bir xil harorat
Yuqori haroratni nazorat qilish aniqligi

Sovutish zonasi
Aylanma havoning mustaqil dizayni
Tashqi muhit ta'sirini izolyatsiya qiladi

Energiyani tejash va ekologik toza
Payvandlash tutunini filtrlash tizimi
kam quvvat va ta'minot talablari

Operatsion paneli
Yashirin ekran dizayni
Tashish uchun qulay

Intellektual boshqaruv tizimi
Maxsus ishlab chiqilgan aqlli boshqaruv tizimi
Harorat egri chizig'i ko'rsatilishi mumkin

Elegant ko'rinish
Yuqori darajadagi foydalanish muhitiga muvofiq
Yengil, miniatyura, professional
Bizning xizmatimiz
-
Qadoqlash va matbaa mahsulotlarini eksport qilish sohasida ko'proq professional xizmat.
-
Yaxshi ishlab chiqarish qobiliyati.
-
Tanlash uchun har xil to'lov muddati: T / T, Western Union, L / C, Paypal.
-
Yuqori sifatli / xavfsiz material / raqobatbardosh narx.
-
Kichik buyurtma mavjud.
-
Tez javob.
-
Ko'proq xavfsiz va tez tashish.
Agar sizga kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.
Bir martalik SMT yig'ish ishlab chiqarish liniyasini taqdim eting

TSS
Q1: Sizdan qanday qilib mashina sotib olsam bo'ladi?
Javob: (1) Onlayn yoki elektron pochta orqali biz bilan maslahatlashing.
(2) Yakuniy narx, etkazib berish, to'lov usuli va boshqa shartlarni kelishib oling va tasdiqlang.
(3) Sizga perfroma hisob-fakturasini yuboring va buyurtmangizni tasdiqlang.
(4) To'lovni proforma-fakturaga qo'yilgan usul bo'yicha amalga oshiring.
(5) To'liq to'lovingizni tasdiqlaganingizdan so'ng, buyurtmangizni proforma hisob-fakturasi bo'yicha tayyorlaymiz. Va jo'natishdan oldin 100% sifat nazorati.
(6) Buyurtmani ekspress yoki havo yoki dengiz orqali yuboring.
Q2: Biz siz uchun nima qila olamiz?
Javob: Total SMT Machines va Solution, professional texnik yordam va xizmat ko'rsatish.
Q3: MOQ% 3f
Javob: 1 to'plamli mashina, aralash buyurtma ham mamnuniyat bilan qabul qilinadi.
Biz haqimizda
Zavod

Ko'rgazma

Sertifikatlash

Agar sizga kerak bo'lsa, qo'shimcha ma'lumot olish uchun biz bilan bog'laning.
Issiq teglar: smt uchun qayta oqimli pech, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, ulgurji
So'rov yuborish



